davillo tekstil

AK MENSUCAT TOPTAN PERDE & İSTANBUL

Hayaller geniş, hedefler yüksek olursa; insanoğlu nerede olursa olsun mutlaka başarıya ulaşır ama, önemli olan başarmak değil elde edilen mevcut başarının sürekliliğidir.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

Hayalleri vardı, umutluydu en önemliside kendisine olan güveni tamdı. Ya koşup yakalayacaktı hayallerini; yada başarmanın hazzını hiç bir zaman tadamayacaktı. O koştu, hayalleri ile gerçek çizginin bitiştiği tam bu noktada Ak Mensucat’ı kurdu. Başarmanın keyfini tam 13 yıl boyunca yaşadı, ticari tecrübesini ve yüksek iş ahlakını birleştirerek bundan sonrada rotasını şaşırmadan yoluna devam edecektir.

2000 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Ak Mensucat’ı kuran Sayın Ercan AKDOĞAN, İstanbul Unkapanı’nda Döşemelik kumaş satışıyla Ev Tekstili sektörüne adımını atmıştır.Türkiye’nin her iline Toptan Döşemelik ve Tül Perde satışı ile ticaret hayatına başlayan Ercan Bey, 2007 yılında İstanbul Tekstilkent Ticaret Merkezi A-9 Blok No:12 de faliyetlerine hedef büyülterek devam etmektedir.

Yurtiçi ve Yurtdışında da müşterilerine hizmet veren Ak Mensucat, Birillance, Miranda, Karesi, Nüans, Brillife, kendi markaları olan Ak mensucat ve Ak Linens markaları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Sakallı Brode, KDK, Düz Brode, Sanal Zemin, Cam Zemin, Makarna, Koordine, Pullu Brode, Örümcek Zemin, gibi çeşitleriile gündemdeki perde modasını takip eden Sayın Akdoğan, Stor Perde ve Zebra Perde ile de ürün çeşitliliğine zenginlik katmaktadır. Tekstilkentin ilk firmalarından olan Ak Mensucat her zaman olduğu gibi bundan böylede yoluna emin adımlarla devam edecektir.

AK MENSUCAT PERDE ve EV TEKSTİLİ

Ercan AKDOĞAN

İletişim: Tekstilkent Ticaret Merkezi A-9 Blok No:12

Esenler / İSTANBUL

Tel: 0212. 438 33 44

Fax: 0212. 438 33 44

Gsm: 0532. 546 34 81

Ercan AKDOĞAN

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 404626

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.