davillo tekstil

Dünden Bugüne Yazıcıoğlu Tekstil..


1972 yılında Sayın Ali Yazıcıoğlu tarafından kurulan, Yazıcıoğlu tekstil bir mefruşat firması olarak doğdu.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

1972 yılında Sayın Ali Yazıcıoğlu’nun ilk temellerini attığı Yazıcıoğlu Tekstil, dünden bugüne büyüdü ve yoluna istikrarlı sağlam adımlarla devam etti. Ali Bey’in bu yolda yürürken; misyonu doğruluk ve dürüstlük oludu. Müşteri menmuniyetine ve dostluğada ayrı önem vererek Yazıcıoğlu adını günümüzedek devam ettirdi. Ali Bey, bu mesleğe, prensipli bir firma olarak devam etti. Çeşitli firmalarla gönül birliği yapmış fakat; aklın yolu birdir diyerek bir dünya markası olan Zorlu Grubun TAÇ markası ile bu yola devam etme kararını almıştır.

1984 yılında bu şirkete Ali Beyin oğlu Sayın Ethem Yazıcıoğlu’da katılarak babasının misyonunu kendisine iş ahlakı edinerek; bu yolda artık Yazıcıoğlu firmasını bir bebek gibi büyüterek Türkiye’nin önemli toptancıları arasına katmayı başarmıştır. " Doğdu, Büyüdü, Yürüyor " bu anlamlı ve kısa cümle Ethem Bey’in biz Perde Satıcıları Haber Portalına vermiş olduğu röportajın içinden seçilmiş fakat; çok şeyler ifade eden bir sözdür. Babası tarafından dünyaya gözlerini açan Yazıcıoğlu firması, Ethem Bey tarafından desteklenip güçlenerek büyüyor ve 40 yıllık geçmişi ile bir çınar ağacı edası ile Türkiye’de Taç markasını temsil etmenin haklı gurunu yaşıyor.

Bayilik ve toptancılık sistemi ile 80 başlık 250 varyant ile Taç ve Yazıcıoğlu Tekstil adı altında kartela seti dağıtan firmamız KDK, KDK Örme, KDK Jakar, Mat Zemin ve Havlu Brode çeşitleri ile günümüzü takip etmektedir. Şu anda français sistemi ile çalışarak müşteri menmuniyeti doğrultusunda misyonundan asla ödün vermeyerek bir marka ile yollarına devam eden Yazıcıoğlu, Zorlu Grubun kendilerine olan güvenlerini boşa çıkarmamıştır. " Biz doğru ve prensipli bir firma olduğu için Taç’ı tercih ettik, bu tercih müşterilerimizden gelen istek ve arzular doğrultusunda daha perçinleşmiş ve sağlamlaşmıştır." diyen Ethem Yazıcıoğlu bu sözleri ile tercihlerini niçin Taç’tan yana yaptıklarını dile getirmiştir. Yazıcıoğlu firması her geçen gün kırk yıllık tercübesine katmerleşerek eklediği tecrübesini, günümüz şartları altındada konuşturmayı bilmiş ve müşteri diline itina ile önem vermiştir. Kırk yıl önce olduğu gibi şu anda Türkiye’nin sayılan sevilen mefruşat toptancılarından olan Yazıcıoğlu yoluna sağlam adımlarla devam etmektedir.

YAZICIOĞLU TEKSTİL TİCARET A.Ş.

ETHEM YAZICIOĞLU

İletişim: Fincancılar Caddesi No: 19 / Sultanhamam / İSTANBUL

Tel: 0212. 520 01 62

Fax: 0212. 511 32 98

 

Yorumlar

  • yılmaz ekici
    yılmaz ekici

    sayin ali yazici ogluna gonulden basarilar diliyorun kendisi cok saygin ve cok deyerli biridir elerinden operim salik sihat diliyorum

    03 Ekim 2020 08:31

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 762936

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.