davillo tekstil

ALTIN EV TEKSTİLİ PERDE & ANKARA


Bir başarı öyküsünün kahramanı olmak için ne yapmak lazım sizce? Çok zeki olmak yeterlimi acaba; yada yıllarını mesleğe adamak, aranılan adam pozisyonunda olmak neler hissettirirdi size?.... 

Haber: Emel BENLİ & ANKARA     

1988 yılında tezgahtarlıkla başladığı meslek öyküsüne, 2013 yılına gelene kadar ne çok anı sığdırdı Ankara’lı Zafer İlikli.  " 1988 yılında ilk perdecilik hayatıma  Necatibey Caddesi’nde Ertuğrul Mefruşat’ta başladım. Ve orada almış olduğum eğitim ve bilgilerim doğrultusunda beni yetiştiren değerli patronum Abidin ERTUĞRUL’a  ve ustalarıma  vefa   borcum olduğunu dile getiriyor ve teşekkürlerimi sunuyorum." diyerek ömrünce unutamayacağı ve kendisine meslek edindiren ustalarını saygıyla anışı çok ince bir davranış ve vefa örneğidir. Zaten Zafer İlikli başlı başına yeni nesile bir örnektir.  

25 yıl boyunca seçkin perde mağzalarında ve  Taç Bayiilerinde çalışarak; iyi ustalardan aldığı üstün meslek terbiyesi ile yıllarca Ankara’nın aranılan perde tezgahtarlarından Sayın Zafer İLİKLİ, sevgili iş ortağı Sayın Kudret  Altıntaş ile birlikte Ankara Demetevlerde, 100 m2 alanda geniş concepti ile " Altın Ev Tekstil Perde ve Çeyiz "isimli mağazasını Ankaralı’ların hizmetine kazandırdı.

Züccaciye ve Ev Tekstilcisi olan Sayın Kudret Altıntaş, kendisine çok kıymetli bir iş ortağı seçerek ne kadar isabetli bir gönül birliğinin altına imza atmış ve mağzanın mülkiyetinide alarak alt yapısını güçlendirmiştir. Bu gücü Zafer İlikli ortaklığı ile sağlamlaştırarak akıllı bir iş adamı olmanın örneğini göstermiştir.

Genç, dinamik ve aynı zamanda, hep bir şeyler üretmek isteyen Sayın İLİKLİ, iki çocuk babası ve mutlu bir evliliğin aile reisidir. Sempatik ve sevecen aynı zamanda saygılı tezgahtarımız; mağazanın açılış aşamalarında geçmişe istinaleyn hiç zorlanmadan Babacan Tekstil, Davillo, Makroper, Ahmet Mercan Tekstil, Diva Yatak Örtüleri, Özdilek, Pierre Cardin gibi önemli markaların ürünlerini anlaşma sağlayarak mağzasına koymuştur. Ahmet Mercan’ın Coral life markasını, Davillo’nun hem perdelik, hem zebra kartelasını mağazasında sergileyen Zafer Bey, onlara olan inancını böyle dile getirmiştir.

Çok temiz ve özentili bir şekilde çalışan Sayın İlikli, titizliği ile de; mağzaya ayrı bir hava katmış ve beyaz bir kelebeği andıran mağzasını özenle döşemiştir ki; bu durumda  meslek bilgisinin ve  yüksek beğenisinin zenginliğinin ifadesidir. Taç tarafından bir çok defa  Biz Perde Satıcılarının tarafından da şahitliğini yaptığımız," üstün başarı belgesi" alarak  taçlanan Zafer Bey, tuttuğunu koparan bir tezgahtar oluşu ve şu günlerde kendi işinin patronu oluşunun sevinci içerisindedir.Ve ekliyor "Ben bu güzellikleri hakettim çünkü; çok çalıştım". " Biz Perde Satıcıları Haber Portalı’da  bu durumun farkındayız. Ankara’nın ileri gelen toptancıları değerli meslektaşımıza gözü kapalı ürün vererek, düzgün kişiliğine ve itibarına itimat etmişlerdir. 5 Yıl önce ortağının temelini attığı,  züccaciye ve Ev Tekstili mağzasını bugün açtıkları ikinci mağazaları olan Perde mağzası ile güçlendirerek yarınlara daha sağlam yelken açacağı dileği ile siz değerli Ev Tekstilcilerimize ve Perdecilerimize, bir meslektaşınızı tanıştırmanın mutluluğu içerisinde hayırlı işler diliyoruz. Hep seninle olacağız Zafer İlikli.

ALTIN EV TEKSTİLİ & PERDE

İletişim: 361 Cadde ( Eski 10. Cadde ) No: 8 / A-B / Demetevler / ANKARA

Tel: 0312. 336 13 15

Gsm: 0535. 553 80 15

web: www.altinevperde.com

e-mail: zaferilikli74@hotmail.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 806444

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.