davillo tekstil

AY TUHAFİYE & YÜKSEL AK / SAMSUN

Brillant Zebra Market Mağazalarını tanıtıyoruz:
 
Haber: Ömer AŞICI

Yüksel Bey, sizi ve firmanızı kısaca tanıyabilir miyiz?

Firmamız, 1999 yılında “Ay Düğme” adı altında Yüksel Ak ve Ali Cömert tarafında kuruldu. 2004 yılına kadar başarılı bir ticaret gelişiminden sonra; “Ay Tuhafiye San. Tic. Ltd. Şti.” adı altında kurumsal bir firma bütünlüğünde markalaştık. “Ay Evim Çeyiz Diyarı”, tescilli markamız olup, seri imalatlarımız bulunmaktadır. 2010 yılından günümüze, Brillant Perde ve Eymes A.Ş. ile düzenli çalışmaya devam etmekteyiz. 2013 yılında ise Brillant Zebra Market olarak ve gücümüze güç katarak yolumuza bir şube, bir atölye ve 18 deneyimli elemanımızla devam etmekteyiz.

Brillant Zebra Market Mağazanızın işinize nasıl bir katkısı olacak?

Brillant Zebra Market Mağazasının, gerek ürün yelpazesi ve gerekse ürün çeşitliliği çok geniş olduğundan, dolayısı ile ciromuza olumlu bir katkı sağlayacağını düşünüyorum.

Brillant Zebra market ürünlerinin müşterilerinize yansıması nasıl olacak?

Brillant Zebra Market; Türkiye’nin tekstil sektöründe önde gelen, özellikle perde sektörünün öncü bir marka olması, güvenli ve kaliteli ürünler sunması, müşterilerimiz için büyük bir avantajdır. Müşteri, markaya olan güvenden dolayı, olası bir sıkıntıda sorunlarının çözülebileceğine muhatap bulacağını, kaliteli insanlarla çalışılabileceğinin de farkındadır.

Aynı işi yapmakta olan meslektaşlarınıza Brillife Zebra Market Mağaza açmalarının tavsiye eder misiniz?

Baydemirler Tekstil, ilkeli ve prensiplerine özen gösteren ve tecrübeli bir firma olduğu için, sektörde kendine güvenen her meslektaşıma, bu çalışmanın içinde yer almalarını tavsiye ederim. Bu vesile ile Brillant ailesine, Samsun Bölge Müdürü Onur Çoban ve ekibine de çok teşekkür ediyorum.

İLETİŞİM:
AY TUHAFİYE

Kale Mah. Şafak Sokak, No:23’D
SAMSUN
TEL ( Santral): 0362- 435 96 99
Tel: 0362- 431 70 83
Perde sorumlumuz: MUHAMMET CÖMERT

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 839883

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.