davillo tekstil

ALMİNA PERDE & DİYARBAKIR

Diyarbakır’dan bir sesi, bir nefesi ve bir meslektaşınızı daha Muteks Perde Sistemlerinin katkılarıyla sizlerle tanıştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Haber:Emel BENLİ & DİYARBAKIR / Bu haber Muteks Perde Sistemleri’nin katkıları ile yapılmıştır.

Diyarbakır’ın Dicle Kent Caddesinde, Diyarbakır’lılara hizmet veren Almina Perde "Evinizin Modası" nı tasarlamak amacı ile elit müşterilere özel hizmet vermenin huzurunu 6 çalışanı ile yaşamaktadır. Almina Perde’nin sahipleri Sayın Ramazan Çakan  ve kardeşi Sayın Hamit Çakan, mağzalarında Brillant, Brillife, Homeart ve Muteks ürünleri markalarını bulundurarak daha güvenli ticaret yapmanın huzuru içerisindeler.

Mülkiyeti Çakan ailesine ait olan bu mağza Doğu ve Güneydoğu Bölge sorumlusu Sayın Efkan Kurdal’ın aracılığı ile Muteks’in sekiz yıldır müşterisidir.

" İşimizi her zaman düzgün yaparak devamlılığımızı sağlıyoruz, güven ve kaliteli işçilik çok önemli; müşteri artık ilgi ve alaka istiyor, bunun yanı sıra kaliteli firmalarla çalışmakta işimizi kolaylaştırıyor." Sayın Ramazan Çakan işine olan saygısını böyle dile getirirken mağaza içerisindeki aile atmosferide gözlerimizden kaçmadı.

Perde Sistemlerinde bir marka olmuş Muteks’in Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Tuncer ile birlikte ziyaret ettiğimiz Çakan ailesi sıcak tavır ve sempatik hareketleriyle Sayın Tuncer’e ziyadesi ile ev sahipliği yaparak dostluklarını bir kez daha göstermiş oldular. " Doğu’da hiç bir problemle karşılaşmıyorum, adeta kalemiz haline gelen doğuda çalışmalarımıza ve ticaretimize hiç hız kesmeden devam ediyoruz " diyen Sayın Tuncer Doğu ve Güneydoğu’da bulunan müşterilerini daha da sık ziyaret edeceğini belirtti. Doğuanadolu’dan bir meslektaşınızı sizlerle tanıştırmanın mutluluğunu yaşayan biz Perde Satıcıları Haber Portalı’da tıpkı hızını kesmeyen Muteks gibi, hızımızı kesmeden yolumuza devam ediyoruz.

ALMİNA PERDE & RAMAZAN ÇAKAN

Adres: Dicle Kent Bulvarı Tekkal Apt Altı City Center Yanı No: 64 / A / Kayapınar / DİYARBAKIR

Tel: 0412. 238 00 70

Gsm: 0506. 852 51 36

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 360629

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.