davillo tekstil

ERTEKS & ERDOĞAN ATİLLA TEKSTİL’DEN İFTAR YEMEĞİ.

Ankara Siteler’den İçanadolu Bölgesine ve Batıkaradeniz Bölgesine perde ve tekstil konusunda hizmet veren toptancımız Erteks Erdoğan Atilla Tekstil, değerli müşterilerine 2 gün üst üstte iftar yemeği verdi.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Erteks, Taç, Erons, Briilance, Hobby, Messi, Barcelona lisanslı ürünler ve ev tekstilininde yüzlerce çeşiti ile iş ortaklarına hizmet veren yılların eskitemediği bir firmadır.

Müşterilerini bir aile gibi gören Erteks 01- 02 Ağustos 2013 günlerinde; birinci gün perdeci dostlarına, ikinci gün ise ev tekstilci dostlarına bir iftar yemeği vererek onlara oruç açtırmanın huzurunu yaşadı.

Erteks genel koordinatörü Sayın Ozan ATİLLA ve mağaza müdürü Sayın Özgür DAĞAŞAN’ın organize ettiği bu yemek Ankara Siteler’de gerçekleşti.

İçanadolu’nun önemli toptancılarından olan Erteks Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdoğan ATİLLA’da iftar yemeğinde değerli müşterileri ile yakından ilgilenerek atmosferin maneviyatını gönlünde hissetti.

Perdecilerimiz ve Ev tekstilcilerimiz bu güzel yemeğin sonunda Sayın Erdoğan ATİLLA’ya teşekkürlerini belirtirken; yılların birikimi dostluklara sahip olmanın her iki tarafta mutluluğunu yaşadı. Erteks genel koordinatörü Sayın Ozan ATİLLA ise " Bizi yanlız bırakmayarak iftar yemeğimize teşrif eden tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız. " diyerek duygularını dile getirdi.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 534719

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.