davillo tekstil

BİRTANE PERDE & DİYARBAKIR


" Hayatımda hiç gökyüzüne bakıp yıldızları saymadım çünkü o yıldızların benim için hiç bir önemi yok, benim için önemli olan müşterilerimdir. "                    

Sıtkı Ercan

Haber: Emel BENLİ & DİYARBAKIR / Bu haber Efor Perde Sistemleri’nin katkıları ile yapılmıştır.

Efor Perde Sistemlerinin Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yılmaz Söyler ve Efor Grup Perde Sistemleri ortaklarından Sayın Seher Karagözoğlu, Diyarbakır’lı iş ortaklarını ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında biz Perde Satıcıları Haber Portalı ekibide kendilerini yalnız bırakmadık.

İlk ziyaret durağımız Diyarbakır’da Selahattin Eyyübi Bulvarında, ağırlıklı perde sistemleri üzerine çalışan " Birtane Perde " oldu. Birtane Perde’nin sahipleri Sayın Veysi Birtane ve Sayın Mahmut Birtane tam birbuçuk yıldır Efor Perde Sistemleri ile çalışmaktadır.

" Efor’u, Türkiye’de mekanik sistemin öncülüğünü yapan ve bu sektörün lokomotifi olarak görüyorum " diyen Doğu ve Güneydoğu Bölge Sorumlusu Sayın Sıtkı Ercan, hakikaten Diyarbakır ve çevre illerde müşterilerinin gönlünü feth etmiş, yılların kurdu bir pazarlamacımızdır.  Engin tecrübeleri ile Efor Perde Sistemlerini en iyi şekilde temsil eden Sayın Ercan’ı bu başarısından dolayı kutluyoruz.

Eforun tüm ürünleri ile ağırlıklı perde sistemlerinde müşterilerine hizmet veren Birtane Perde ’nin, bu özelliği perdecilerimizde çok az rastladığımız bir durumdur.Veysi ve Mahmut Birtane kardeşler, ağırlıklı perde sistemleri üzerine çalışarak güzel bir nihayi tüketici porföyü ile kaliteyi, estetiği ve işçiliği harmanlayarak Efor ürünlerini satmanın keyfini yaşamaktadırlar.Perde sistemlerine gönül vermiş ve sektörde her zaman başarıyı yakalamış bir perakendeci olarak farklılığı yaşamanın mutluluğu içerisindeler.

Bu arada " Tüm meslektaşlarımı Diyarbakır’a davet ediyorum, özellikle Birtane Perde’ yi ziyaret etmeden gitmesinler. " diyen Sayın Mahmut Birtane’nin de davetini siz Değerli Perdecilere ve Ev Tekstilcilerimize duyuruyor ve hepinize Biz Perde Satıcıları Haber Portalı adına hayırlı işler diliyoruz. 

 BİRTANE PERDE & Veysi Birtane

İletişim: Selehattin Eyübü Bulvarı Recesabir Apt Altı No:55 / Kırkpınar / DİYARBAKIR

Tel: 0412. 252 54 48

Gsm: 0537. 771 49 19

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 510722

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.