davillo tekstil

Brillife Denizli Bölge Müdürlüğü İftar Yemeği Verdi.


Büyük firmalarımız müşterilerine iftar yemekleri vermeye devam ediyorlar.

Haber: Emel BENLİ & DENİZLİ

Brillife Bölge Müdürlükleri, hızını kesmeden değerli Brillife sevdalılarına iftar yemeği vermeye devam ediyorlar. Biz Perde Satıcıları Haber Portalı’ da bir Birillife sevdalısı olarak bu yemeğe davet edilerek oradaki namzı sizler için tutmaya çalıştık.

31.07.2013 Çarşamba günü Brillife Denizli Bölge Müdürlüğü değerli iş ortaklarına, Brillife’nin yemyeşil bahçesinde güzel bir iftar yemeği sundu. İftar yemeğini bizzat Denizli Bölge Müdürü Sayın Yaşar SUCU  organize ederken; çok sayıda Denizli’li Brillife dostları bu yemekte yerlerini aldılar.

Yemeğe Denizli’nin dışında Muğla, Burdur, Aydın,Uşak ve Antalya’dan da Brillife’nin iş ortakları katılırken; gece fasıl eşliğinde devam etti.

Yemeğin ardından çaylarını içen perdeciler ve ev tekstilcileri Birillife’nin shoroom ve depolarında alış-verişin ayrıcalığını yaşadılar. Aynı zamanda Eymes A.Ş ’nin Genel Merkez’i olan Denizli Bölge Müdürlüğü ikincisini düzenledikleri yemeğe çok sayıda davetli katıldı.

Eymes Tekstil A.Ş’nin Pazarlama ve Satış Direktörü Sayın Barış TEKE ’ de özellikle orada bulunarak müşterileriyle bizzat kendisi ilgilendi. Burada da tekrar Zebra Mağazaları tanıtılırken; Antalya Bölge Müdürü Sayın Suat AKIN’da onları yalnız bırakmayarak konukların arasında yerini aldı.

Denizli Bölge Müdürü Sayın Yaşar Sucu, günün ardından tüm değerli müşterilerine  teşekkürlerini biz Perde Satıcıları Haber Portalı aracılığı ile iletti.  

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 906438

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.