davillo tekstil

BRİLLİFE ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İFTAR YEMEĞİ VERDİ.


Perde’nin markası Eymes A.Ş’nin Birilife Ankara Bölge Müdürlüğü,Ankaralı ve İçanadolu’lu müşterilerine geleneksel hale getirdikleri bir iftar yemeği sundu.

Haber :Emel BENLİ & ANKARA

Ankara Siteler’den İçanadolu Bölgesine hizmet veren Eymes A.Ş’nin Ankara Bölge Müdürlüğü İçanadolu’lu müşterilerine geleneksel hale getirdiği güzel bir iftar yemeği verdi.

Organizasyonunu bizzat Ankara Brillife Bölge Müdürü Sayın Levent Kaplan’nın gerçekleştirdiği yemeğe Ankara ve çevre illerden Brilife’nin değerli iş ortakları katılırken; Eymes A.Ş Pazarlama ve Satış Direktörü Sayın Barış Teke, Ottima Perde Sistemleri Pazarlama ve Satış Direktörü Sayın Muzaffer Şeyhoğlu, Baydemirler Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Sayın Ömer Aşıcı ve çok sayıda bayii katıldı. Sayın Ömer Aşıcının, cümlelerine "  Hoşgeldiniz " diyerek başladığı hitap konuşmasının ardından; sohbetler eşliğinde  yenilen iftar yemeği sonrası Brilifenin iş ortakları showroom ve depolara inerek gelmişken alış-veriş yapma imkanınada sahip oldular. Ottima  Perde Sistemleri Pazarlama ve Satış Direktörü Sayın Muzaffer Şeyhoğlu’da, Zebra Marketler ve Zebralar hakkında bilgi verdi. Ottima’yı Ankara’da çok güzel bir şekilde temsil eden, Ottimanın değerli bayiisi Muteks ’in Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Tuncer’de Muzaffer Şeyhoğlunu yalnız bırakmayarak geceye varlığı ile renk kattı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar çaylarını içerek alış veriş yaparak geceyi sonlandıran değerli Perdecilerimiz ve Ev Tekstilcilerimiz bir dünya markası ile çalışma heycanını yaşadılar. Bu güzel iftar yemeğinde Brilife ile ilgili duygu ve düşüncelerini biz Perde Satıcıları Haber Portalı’na açıklayan Brilifenin iş ortakları Baydemirler Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdoğan Baydemir’e Selamlarını ilettiler.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 464295

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.