davillo tekstil

MUTEKS ANKARA İFTAR YEMEĞİNDE REKOR KIRDI.


Sevdi, sevildi. Saydı, sayıldı. Hiç bir firmayı kendisine rakip görmedi, o sadece kendisinin rakibi oldu ve kurumsallaşma yoluda hızlı adımlarla geleceğe yürüdü. Artık ihracat yolunda da kendisini sınayan firmamız; yurt dışına açılma kararıyla da çıtasını yükseltti.

Haber:Emel BENLİ & ANKARA

Perde sistemlerinin Türkiye’de ki markası Muteks’in sevdalıları, Ankara’da Garagız Alabalık Tesislerinde güzel bir iftar yemeğinde buluştular.

Muteks’in Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Tuncer, Doğu Anadolu ve Güney Doğu Bölgesi’nde ki değerli iş ortaklarına Diyarbakır’da  vermiş olduğu iftar yemeği ile onlara verdiği değeri dile getirmişti, bu iftar yemeklerine hız kesmeden devam eden Murat Bey, ardından da Ankara’lı müşterilerine güzel bir iftar yemeği sundu.

İftar yemeğini Muteks’in Ankara bölge sorumlusu ve aynı zamanda Dış Ticarretten sorumlu Sayın Fuat  Bayatlı, bizzat kendisi organize etti. Müşterilerine özellikle şık bir davetiye,  güzel bir yemek menüsü  ve fasıl ile değer veren Sayın Bayatlı, işine verdiği önemi, müşterilerine duyduğu saygıyı ve firmasına verdiği değeri bu organizasyonla dile getirdi. 

Bu yemekte kendilerini yalnız bırakmayan değerli iş ortakları başta Ankara, Ankara’nın ilçeleri, Trabzon, Giresun, Erzurum ve Bulancak’tan teşrif ettiler. Bu iftar yemeği ile rekor kıran Muteks, 348  misafir sayısı belirlerken; yemeğin sonunda tam bir Ramazan eğlencesi yaşayan müşteriler, oyunlar oynayarak eğlendiler. Bölge Sorumlumuz Sayın Fuat Bayatlı, bizzat masaları gezerek müşterileri ile ilgilendi.Saygılı ve sempatik kişiliği ile müşterilerinin gönlünü kazanan Fuat Bey, gecede de ilgi ve alakası ile firmasına yakışan güzel bir ev sahipliği yaparak misafirperverlik gösterdi. " Müşterilerimize verdiğimiz değer, işimize duyduğumuz saygıdan kaynaklanır, onlar bizim aile fertlerimizdir, bize yakışanda onların her anında yanlarında bulunmamızdır." diyerek bu sözleri ile bizleri duygulandırdı.

Kısa ama anlamlı, samimi dolu sözlerle iş ortaklarına  hoş geldiniz konuşması yapan Sayın Murat Tuncer ise, gecenin ilerleyen saatlerine kadar misafirleri ile ilgilendi. Büyüdükçe küçülen ve mütevazileşen Muteks ailesine başarılar diliyor Sayın Bayatlı’yı da yapmış olduğu bu güzel organizasyonundan dolayı kutluyoruz. 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 478464

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.