davillo tekstil

SOYLU PERDE & TAÇ EVİ / HASAN SOYLU / DİYARBAKIR


 

Muteks Perde Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Tuncer’in müşteri ziyaretleri Diyarbakır’lı iş ortaklarını çok memnun bıraktı. Doğuyu kendine kale edinen Muteks ailesi, bu kadar çok müşteri portföyüne sahip olmayı acaba neye borçlu....?

Haber:Emel BENLİ & DİYARBAKIR / Bu haber Muteks’in katkıları ile yapılmıştır.

1989 yılında  ev tekstil sektörüne atılan ve 2007 yılından bu yana bir Taç Evi olarak Diyarbakır’lılara perde ve ev tekstiliyle hizmet veren Soylu Perde’nin sahibi Sayın Hasan Soylu’yu sizlere tanıtmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Muteks’in Doğu ve Güneydoğu bölge sorumlusu Sayın Efkan Kurdal aracılığı ile bağlarının Muteks’le hiç bir zaman koparmayan Hasan Bey, Diyarbakır’ın Bağlar semtinde 3 katlı 1050 m2 mağzasında 9 çalışanı ile işine bağlı bir perdecimizdir. Beş çocuk babası Hüseyin Bey, kendisine ait birde atölye ile sıcak ticaretle müşteri memnuniyeti çabasındadır. Oğulları Müslüm ve Hüseyin ile bu sektörde çalışarak saygınlığını koruyan Sayın Soylu, " İşimde hiç bir konuda taviz vermedim, bu bir ekip işidir." diyerek kendisine ve işine olan saygısını bu cümleyle dile getirirken Sayın Murat Tuncer ile de sıkı bir dostluğa sahiptir. Bu güzel dostluğun yıllar boyu sürmesi dileği ile bir meslektaşınızın daha sesini duyurarak, kendisini sizlerle tanıştırmaktan mutluluk duyduğumuzu dile getirmek istiyoruz.

SOYLU PERDE & TAÇ EVİ

Hasan Soylu

İletişim: Bayındırlık Caddesi Zilan Apt Altı No: 1 / DİYARBAKIR

Tel: 0412. 237 17 94

Fax: 0412. 237 17 95

Gsm: 0533. 027 39 32

www.soyluperde.com 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 478711

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->