davillo tekstil

OKAN PERDE & MİTHAT OKAN / DİYARBAKIR


" Bizim izlediğimiz bir politikamız vardır. Ayrıcalığımız budur "diyor Diyarbakır’lı perdecimiz.

Haber:Emel BENLİ & DİYARBAKIR / Bu haber MUTEKS’in katkıları ile yapılmıştır.

Tüm Türkiye’de Perde Sistemlerinde hizmet veren Muteks, ihracaatada soyundu. Perde Sistemlerinde bir marka olan Muteks Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Tuncer ile çıktığımız Diyarbakır gezimizde Muteks’in çok değerli müşterisi OKAN PERDE’yi sizler için ziyaret ettik.

Okan Perde ; sahipleri Sayın Mithat Okan ve Sayın Şahin Baytur ortaklığında Diyarbakır’lılara farklı bir politikayla hizmet vermektedir.

Birillant Corner, Verdi Corner ve Demor Corner köşelerine sahip olan Okan Perde, üç katlı olup her katı 420 m2’dir. Diyarbakır’ın Bağlar semtinde hizmet veren Okan Perde’nin dışında, da bir Birillant Store mağzasına daha sahiptir. Mithat Bey ve Şahin Bey, Okan Perde bünyesinde Ev Tekstili, Perde, Ev Aksesuarları ve Mobilya bulundurmaktadır. Sektörün önde giden markaları ile yoluna devam eden Okan Perde’nin sahiplerinden Sayın Mithat Okan, " Bizim izlediğimiz bir politikamız vardır, o politikayı izleyerek iş yapıyoruz; Okan Perde’nin ayrıcalığı budur."  diyerek kendilerine belirledikleri misyon ile Diyarbakır’ın saygın perdecileri durumuna gelmiştir. 

Aynı zamanda Muteks ailesi ile  güzel bir iş  ilişkisine sahip olan Mithat Bey, tüm Diyarbakır’lılar gibi misafirperver ve dostane yaklaşımı ile esnaflığa yakışır biçimde ticaretini sürdürüyor. Muteks’in böylesine güzel dostlara sahip olması yaptığı ticarette ne kadar seçkin mağzalarla çalıştığınında bir örneğidir. Sayın Mithat Okan’a ve iş ortağı Sayın Şahin Baytur’a şimdi olduğu gibi daha nice başarılı yıllar diliyoruz.

OKAN PERDE

İletişim: Turgut Özal Bulvarı Bayındırlık Cad. Balak 2 Apt Altı / Bağlar / DİYARBAKIR

Tel: 0412. 237 68 67

Gsm: 0507. 244 80 33

www.okanperde.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 786912

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.