davillo tekstil

EFOR DİYARBAKIR’LI MÜŞTERİLERİNE İFTAR YEMEĞİ VERDİ.


Büyük firmalarımız iftar yemeklerine devam ediyorlar. Ettikleri niyetle müşterilerini bir araya toplayan firmalarımız " eken biçer misali " emeklerinin karşılıklarını kendilerini, yalnız bırakmayan dostlarının ilgi ve alakası ile manevi ortamları yaşayarak kat be kat alıyorlar. 

Haber: Emel BENLİ & DİYARBAKIR

Türkiye’nin perde sistemlerininde hatırı sayılır firmalarından ve perde sistemlerinin öncülerinden olan İstanbul ve Ankara’dan tüm Türkiye’ye hizmet veren Efor Perde Sistemleri, Diyarbakır’da bir iftar yemeği ile değerli müşterilerini bir araya getirdi.

Yaptıkları ticaret ve müşterilerine verdikleri değerle; baştan niyetlerini yapan Efor ailesi, on bir ayın sultanı Ramazan ayında da dostlarını unutmayarak hizmet verdikleri İstanbul ve Ankara’dan kalkıp doğunun başkenti Diyarbakır’da, 15.yüzyılda Akkoyunlular tarafından inşaa edilen ünlü Erdebil köşkünde Güneydoğu ve Doğuanadolu’lu iş ortaklarını güzel bir iftar yemeğinde buluşturdu.

Efor Perde Sistemlerinin Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yılmaz Söyler’in ve iş ortağı Ankara’dan hizmet veren Efor Gurup Perde sistemlerinin sahibi Sayın Seher Karagözoğlu’nun bizzat iftar yemeğinde bulunmaları ve misafirleri ile tek tek ilgilenmeleri yemeğe renk katarken; taktirleride üzerlerine çekmelerine sebep olmuştur. Bunun yanı sıra bir kaç önemli firmada çalışarak  tecrübe edininen ve doktorasını tamamlayan Sayın Sıtkı Ercan’da, Efor Grup Perde Sistemlerinin doğu ve güneydoğuanadolu’da  iki yıldır sözcülüğünü yaparak, gönüllere inmeyi başarmıştır. İftar yemeğini Sayın Sıtkı Ercan’ın bizzat organize etmesi başta Diyarbakır olmak üzere Mardin, Batman, Ergani, Midyat ve Mismil’den gelen iş ortaklarının Diyarbakır’da toplaması güzel bir başarı örneğidir. 210 misafirin aynı sofra etrafında iftar yapmaları aileleri ve çalışanlarıyla bu yemeğe icab etmeleri ve Efor’a verdikleri önemden ileri gelmektedir. Sayın Yılmaz Söyler gecenin ilerleyen dakikalarında yaptığı kısa ama anlamlı konuşmasında değerli iş oraklarına hoş geldiniz derken; Ankara patroniçesi Sayın Seher Karagözoğlu’da tüm samimiyeti ile sempatik bir konuşma yaparak, içten tevazusu ile müşterilerini selamladı. Değerli Bölge Sorumlumuz Sayın Sıtkı Ercan ise " Ben hayatımda hiç gökyüzüne bakıp yıdızları saymadım, çünkü bu yıldızların bana bir anlamı yoktur. Benim için önemli olan bizleri var eden, bizleri sırtında taşıyan sizlersiniz. Bizim yıldızımız  bu yıldızlar onun için ben varım tüm doğu ve güneydoğuanadolu da bulunan müşterilerimi ve sizleri saygı ile selamlıyorum " diyerek gönlümüzü mest eden bu cümlelerle müşterilerine olan sevgisini dile getirdi. Bir şaire taş çıkarır sözleri ile gönlünün enginliğini dile getiren Sayın Ercan işine aşık ve kendinden her zaman bir şeyler katan, sevilen ve sayılan biri olma ünvanını almıştır. Tecrübeli  kurt Sıtkı Bey, yılların verdiği deneyimi ile müşterilerini elinde tutmayı başarmış ve doğuya taht kurmuştur. Doğunun zengin menüsü ile sofraların donatıldığı Erdebil Köşkünden, seneyede bir arada buluşmak ve iftar etmek sözü veren Efor ailesi; ilkini gerçekleştirdikleri bu yemekten tüm doğulu müşterilerine unutulmayan bir gece yaşattılar.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı’da, Efor ailesinin yanında olarak Diyarbakır’lıları tanımaktan ve onların seslerini sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyor  ve bu iftar yemeği ile iyi bir esnaflık örneği sergileyen Efor ’u kutluyoruz. 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 399990

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->