davillo tekstil

ORKİDE EV DİZ & VİNALDİ CONCEPT & DİYARBAKIR


 

Diyarbakır kadar sıcak; Diyarbakır insanıda.  Muteks’in sponsorluğunda sizlere Diyarbakır’ın seçkin perdecilerinin sıcaklığını  yansıtmak istedik.

Haber: Emel BENLİ & DİYARBAKIR / Bu haber Muteks’in katkıları ile yapılmıştır.

Diyarbakır’lı perdecimiz Sayın Celal Demirkan’da bu sıcak insanlardan biri. Diyarbakır’ın güzel caddelerinden birinde bir Vinaldi Concept  mağazası Orkide Ev Diz.

Celal Demirkan’a ait bu mağazayı Ankara’dan tüm Türkiye’ye hizmet veren, perde sistemlerinde bir marka olan, Muteks’in Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Tuncer ile birlikte ziyaret ettik. Yıllarını bu sektöre vererek, mesleğinde profosyenelleşmiş sayın Demirkan’ın engin tecrübelerini sizlere yansıtmaktan ve kendisini tanımaktan büyük mutluluk duyduk. Adeta Doğu’yu kendisine kale edinen Muteks, Doğulu perdecilerimizin kalbini feth ederek alış - veriş ve müşteri anlayışının da dışına çıkarak güzel dostluklar kurmuştur.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı’da, Murat Beyin sıkı dostlarından olan Celal Beyi ve mağazasını ayrıca çalışanlarını tüm Türkiye’ye tanıtmanın mutluluğu içerisinde, merak ettiğimiz soruları Celal Beye yansıttık. Severek, arzu ederek bu sektöre yüreğini koymuş olan Celal Bey, üç çocuk babası olup, 1989 yılından beri bu mesleği icra etmektedir. 480m2 büyüklüğünde bir mağazaya, 180m2 büyüklüğünde bir atölyeye sahip olan Sayın Demirkan, toplam sekiz personelle çok önemli firmaları Diyarbakır’da temsil ediyor. " Toptancı ve tedarikçilerle her zaman iyi ilişkiler içerisinde dostluğumu sürdürdüm, firma sahiplerini sevmek o firma ile alış veriş yapmak için yeterlidir." diyerek samimiyetini ifade eden Orkide Ev Diz’in sahibi Celal Bey, Muteks’in sahibi Murat Beye olan ilgi ve alakası ile bu cümlelerini bir kez daha teyit ettirmiştir. Diliyoruz ki dostluklar hiç bozulmasın; Sayın Celal Demirkan’ı seyreden yeni nesil perdecilerimiz de, Celal Beyin engin tecrübelerinden kendilerine ders çıkarsınlar. Murat Tuncer ve Celal Demirkan’ın dostluklarının bir ömür sürmesi dileği ile.

ORKİDE EV DİZ & VİNALDİ CONCEPT

Celal Demirkan

Adres: Diclekent Bulvarı Park Ormanı Karşısı Altın 2 Sitesi Altı & DİYARBAKIR

Tel: 0412. 238 01 68

Fax: 0412. 238 01 69

www.orkideevdiz.com.tr

      

Yorumlar

  • Yasemin bodur
    Yasemin bodur

    Geçen yıllarda orkide perdecide stor perde yaptırmıştım, kullandığımın 2. Ayında storların korniş kısmından ayrıldı 2 kez gelip yaptılar ama sağlam yapılmadığından ben aldığımdan beri storlar kapalı halde, işlerinin arkalarında durmayan bir perdeci, aradığımdada geliriz deyip gelmediler, kesinlikle tavsiye etmiyorum

    20 Temmuz 2019 12:31

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 179148

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.