davillo tekstil

MUTEKS DİYARBAKIR’LI MÜŞTERİLERİNE İFTAR YEMEĞİ VERDİ..


Perde Sistemlerinin tüm Türkiye’de olduğu kadar Türk Cumhuriyetleri ve bir çok yabancı ülkede de markası olan MUTEKS, ramazan ayı içerisindeki sizleri aynı sofraya toplama ve kaynaştırma görevini en güzel şekli ile icra ediyor.

Haber: Emel BENLİ & DİYARBAKIR

Muteks her yıl olduğu gibi bu ramazan ayında da Diyarbakır ve çevre illerini unutmayarak dördüncüsünü düzenlediği iftar yemeğinde dostlarını bir araya getirmenin keyfini yaşadı.

Önemli olan dost edinmek değil; edilinen dostluğu elde tutabilmek ve hakkıyla çok ileri ki yıllara taşıyabilmektir.

Muteks’in teoride düşündüklerini uygulaması ve hayata geçirerek manevi değerlerine sahip çıkması bir çok firmaya örnek teşkil edebilmesi adına değerli dostlarından tam puanı almıştır.

Diyarbakır, Mardin, Cizre, Kızıltepe, Van, Şırnak gibi çevre il ve ilçelerden de bu iftar yemeğine şeref veren Muteks’in iş ortakları böylesine güzel gecede biz " Perde Satıcılarına " verdikleri röportajlarda " aklın yolu birdir. " dercesine Muteks için aynı duygu ve düşünceye sahip olmaları; aynı sofra etrafında toplanmaları anlamına gelmektedir.

Bu yıl dördüncüsünü düzenledikleri geleneksel Diyarbakır iftar yemeğinde bizzat Muteks’in Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Tuncer’in orada bulunması ve değerli dostları ile tek tek ilğilenmesi jestlerin en güzeli olurken; Brillife’nin Ottima Perde Sistemleri Genel Koordinatörü Sayın Muzaffer Şehoğlu’da bu yemeğe şeref verenlerdendi. Elbette ki bir çok önemli firmamız da oradaydı, küçüğü ile, büyüğü ile hiç bir firmayı ayırt etmeden iftar yemeğine davet eden Muteks ailesi, artık onlar için kaçınılmaz olan bu mubarek ayda iftar yemeklerine hız kesmeden devam etmeye kararlılar. Diyarbakır iftar yemeğini bizzat organize eden Muteks’in Doğu ve Güneydoğu bölge sorumlusu Sayın Efkan KURDAL, " Özellikle Diyarbakır ve Doğuanadolu bölgesi Muteks’in kalesidir, önemli olan bu kaleyi elimizde tutabilmek ve bu bölgeye hizmetimizin en güzelini sunabilmektir. Bu doğrultuda ben ve çalışma arkadaşlarım elimizden gelenin en güzelini yapmaya çalışıyoruz. Artık Diyarbakır’lılarla bir aile gibi olduk, bizi kırmayıp bu iftar yemeğine katıldıkları için hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Bu sözlerin ardından Muteks Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Tuncer’de " Özellikle Doğuya ayrı bir önem verdiklerini dile getirerek Muteks’in değerli dostlarına teşekkürlerini sundu. " bu tür yemeklerin devamını bekliyor Muteks ailesine başarılar diliyoruz.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 341929

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.