davillo tekstil

EFOR ANKARA’LI MÜŞTERİLERİNE İFTAR YEMEĞİ VERDİ.


Ramazan ayı, insanlara yol gösterici, doğrunun ve doğruyu eğriden ayırmanın açık delilleri olarak Kuranın indirildiği aydır.

( hadis )

Haber:  Emel BENLİ & ANKARA

Türkiye’nin ilk perde sistemcilerinden olan İstanbul ve Ankara’dan tüm Türkiye’ye hizmet veren Efor Perde Sistemleri, Ankara’da Efor Grup Perde Sistemleri adı altında Sayın Seher Karagözoğlu yönetiminde iki yıldır değerli iş ortaklarına hizmet vermektedir. Kaliteyi ve istikrarlı hizmeti ilke edinen Efor, 19 Temmuz cuma günü Ankara’da Gür Kent Hotelde Ankara’lı müşterilerine bir iftar yemeği vermiştir. Bu iftar yemeğinde tüm dostlarını bir araya getiren Efor ailesi, örnek bir davranış sergileyerek bir kez daha gönüllere inmeyi başarmıştır.

Ankara’nın seçkin perdeci ve ev tekstilcileri bu yemekte bir araya gelirken; merkezleri olan İstanbul’dan Efor Perde Sistemlerinin Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yılmaz Söyler’de, bu yemek için Ankara’ya gelerek yemeğe varlığı ile renk kattı.Yılmaz Beyin varlığı ile daha samimi ve sıcak bir atmosferde yemek yiyen Efor müşterileri, gece boyunca fasıl eşliğinde eğlenceli ve unutulmaz bir gece yaşadılar.

Gecede müşterilerini kapıda karşılayan Yılmaz Bey ve Seher Hanım, yemek sırasında yaptıkları konuşmada samimi cümleleri ile hoş geldiniz derken; sempatik tavır ve haraketleri ile de doğallıklarını bir kez daha göstermiş oldular.

" Ankara’da bu ilk iftar yemeğimiz, inşaallah bundan sonra devamı gelecektir. " diyen Yılmaz Bey, İstanbula memnun bir şekilde dönerken; Seher Hanım da " kısa sürede bu kadar kalabalığı toplamak bir başarıdır " diyerek bir nevi sevilip sayılıyor olmalarını dile getirdi.

Bizde bu tür yemeklerin kaynaştırmayı sağladığına inanıyor ve devamını diliyoruz. 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 711762

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.