davillo tekstil

MUTEKS’DEN DİYARBAKIR’LI MÜŞTERİLERİNE İFTAR DAVETİ.


"Oruçlunun susması tesbih, uykusu ibadet, duası makbul, ameli de çok sevaptır."

 

[Deylemi]

Tüm Türkiye’de geniş pazarlama ağı ile perde sistemlerinde hizmet veren ve perde sistemlerinde bir marka olmuş MUTEKS  bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceği Diyarbakır’da 22 temmuz 2013 pazartesi günü değerli dostlarına bir iftar yemeği vermeye hazırlanıyor.

Haber:  EMEL BENLİ & ANKARA

Bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek olan Muteks’in Diyarbakır’da ki iftar yemeğine Batman ,Mardin,Cizre  Şırnak gibi bölge illerden değerli Muteks müşterileri katılırken; Muteks Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Tuncer’de değerli iş ortaklarını bizzat kendisi  karşılayacaktır. 

" Tüm dostlarımı aynı sofra etrafında görmekten mutluluk duyacağım " diyen Sayın TUNCER " 22 Temmuz 2013 günü görüşmek dileği ile " diyerek değerli iş ortaklarıyla görüşecek olmanın şimdiden heyecanını yaşıyor. 

Bu tür yemeklerin insanları kaynaştırmak ve dostlukları pekiştirmek adına fayda sağlıyacağına inanan ve Ankara’dan tüm Türkiye’ye hizmetin en iyisini sağlamaya çalışan Murat Bey, müşteri portföyünün geniş oluşunu güzel iş ahlakına bağlarken; kaliteli ürün çeşidi ile tutulan bir firma olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Tarih: 22 Temmuz 2013- Pazartesi

Yer: Mustafa’nın Yemek Dünyası

Adres: Prof. Selhattin Yazıcıoğlu Cad. Karakoç Plaza Altı No:24/74 - DİYARBAKIR

Tel: 0412. 223 76 76

 

Not: İftar yemeği ile ilğili tüm röportaj ve resimleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 60229

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.