davillo tekstil

EVTEKS TOPTAN PERDE BAYİLERİ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU.

Oruç açtırmanın ve  bir sünneti gerçekleştiriyor olmanın mutluluğunu yaşayan ve Ankara’dan tüm müşterilerine hitap eden Evteks Toptan Perde’nin  17 Temmuz 2013 günü Ankara’da verdiği iftar yemeğinde tüm dostları bir araya geldi.

Haber:  EMEL BENLİ & ANKARA

Avangard markası ile tanınan ve istikrarlı çalışma ahlakı ile Premier’in bayiliğinide üstlenen Evteks Toptan Perde 200 başlık ve 230 bayii ile müşterilerine hizmet veren Ankara’nın güzide bir firmasıdır. Evteks’in sahibi Sayın Yalçın YILMAZ 17 Temmuz 2013 günü değerli iş ortaklarına bir iftar yemeği vererek onları bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadı.

Yemek öncesi değerli iş ortaklarına küçük bir konuşma yapan Sayın Yılmaz, kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı’na yapmış olduğu özel açıklamasında Ankara’da ondört bayiisinin mağzasına " Avangard " tabelası taktıklarını ve ilaveten ürün başlıklarına yenisini eklediklerini belirten Yalçın  Bey," bu tür iftar yemeklerinin müşterilerinin moral ve motivasyonlarının yükselmesi açısından iyi olduğunu " belirterek " her yıl iftar yemeğimizin tekrarını yapmayı düşünüyoruz " dedi.

Perdelik tül ve kumaşta kaliteyi satan ve aynı zamanda kesim farkı almayan Evteks’in bölge sorumlularından Sayın Suat Can’da, yapmış olduğu açıklamasında " müşterilerimizle bir aile gibiyiz, onlardan aldığımız pozitif enerjiyle daha da gücümüzü büyütmeyi düşünüyoruz " diyerek Evteks’in gelecekte ki hedefleri hakkında küçükte olsa biz Perde Satıcıları’ na tiyolar verdi. Suat Beyin ve mesai arkadaşlarının uyum içerisinde çalışması oradaki atmosferden müşterilerine yansırken; Yalçın beyin başarısının sırrınında, ayrıca perakende mağzasına bakan eşi Fatma Hanımdan aldığı gözlerden kaçmayan bir gerçektir. Bu güzel aileye başarılar diliyor, dostları ile birlik ve beraberliklerinin daim olmasını arzu ediyoruz

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 833796

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.