davillo tekstil

EFOR’DAN MÜŞTERİLERİNE İFTAR DAVETİ..


Efor Dekoratif Perde Sistemleri 2000 yılından itibaren kaliteli hizmet ve makul fiyat çercevesinde sizlerden almış olduğu destek ve teşvik ile İstanbul Zeytinburnu semtinde, mekanik perde sistemleri imalatına siz değerli iş ortaklarının desteği ile faliyete geçmiş ve bununla kalmayarak Ataşehir’de 3000m2, Sultanhamam’da 1000m2, Zeytinburnu’nda 1500m2 alanlarda iş çatısını kurarak yeni istihtamlara kapı açarak ülke ekonomisine fayda sağlamaya hızla devam etmektedir.

Haber: Emel BENLİ / Özel Haber

Efor Perde Sistemleri, yeni sezona EFOR harcayarak ürettiği mekanik perde sistemlerini ve aksesuarlarını teknik açıdan geliştirerek, çeşitliliğini artırarak, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinerek siz değerli iş ortaklarına çağın hizmetini sunmaktadır. Türkiye genelinde yedi bölgeye aynı stratejide hızlı ve kaliteli anlaşıyla hizmet veren Efor perde sistemleri, bir adım daha atarak gücünü Ankara Siteler’de EFOR GRUP PERDE SİSTEMLERİ çatısı altında Sayın Seher KARAGÖZOĞLU idaresinde bir ortaklık gerçekleştirerek, Anadolu’ da mevcut müşterilerinin hizmetini aksatmadan gerçekleştirmeye ve mevcut piyasaya daha güçlü girmeyi hedefliyor. Kısacası bir güç birliği içerisine girip bunun meyvelerini siz değerli iş ortakları ile paylaşmayı hedefliyor. "  Temeli yeni atılan Efor Grub Perde Sistemlerinin daha sağlam ve geleceğe umutla koşabilmesi için merdivenleri birer birer sağlam bir platform üzerine kurarken; bu merdivenlerde sizinde çiviniz bulunsun ve bu sağlam merdivenlerde geleceğe beraber yürüyelim. " diyen Sayın Seher KARAGÖZOĞLU’ndan aldığımız bilğiler, bu yıl ilkini düzenliyeceği iftar yemeklerinde ilk olarak Ankara ve civar illerden gelecek olan müşterilerine 19 Temmuz 2013 ( Cuma ) günü Ankara Gür Kent Otel’de fasıl eşliğinde bir iftar yemeği vererek sizlerle birlikte olmayı planlamaktadırlar.

Ardından 26 Temmuz 2013 ( Cuma ) günü ise Diyarbakır ve çevre illerden gelecek olan müşterilerine Diyarbakır’ın tarihi Erdebil Köşkünde iftar yemeği ile kaynaşmayı amaç edinmektedir.

Tüm dost ve müşterilerini vereceği iftar yemeklerine beklediklerini belirten Seher Hanım, bu iftar yemeklerinin her yıl olacağını dile getirirken dostluklarının pekişmesi adına çok iyi olacağınına inandıklarını belirtti..

Not: İftar yemeği ile ilğili tüm röportaj ve resimleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Yer: Gür Kent Hotel & ANKARA

Tarih: 19 Temmuz 2013 ( Cuma )

Adres : Mithatpaşa Cad. No:4 06410 Yenişehir - Ankara

Telefon : 0(312) 435 50 50

 

Yer: ERDEBİL KÖŞKÜ & DİYARBAKIR

Adres: Tarihi On Gözlü Köprü Karşısı Erdebil Köşkü / Diyarbakır

Tel: 0.412. 226 51 51

Tarih: 26 Temmuz 2013 ( Cuma )

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 239008

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.