davillo tekstil

Aşıkoğulları Konfeksiyon & Fezli AŞIK / İZMİR

Brillife Dostlarını Tanıtıyoruz:

Haber: Ömer AŞICI

Sayın Fezli Aşık bize kısaca kendinizi ve firmanızı tanıtır mısınız?

Ben, bu güne kadar öncelikle eşim; sonraları çocuklarımın desteğiyle bu günlere gelmiş bir iş adamıyım. Gençlik yıllarımda yurt içi ve yurt dışı inşaat faaliyetlerinde bulunup, müteahhitlik yaptım. Eşimin birikimi ve el becerisi sayesinde, yurt dışından döndüğümde İzmir Kemalpaşa ilçesinin merkezinde bir mağaza açtık. Önceliğimiz insanlara verdiğimiz güvence oldu. Bu yüzden ilk başlarda yaptığımız ufak tefek hatalarımız mazur görüldü. Hızla geliştiğimiz bu sektörde, şu anda çevremiz ve rakiplerimiz arasında en iyilerden biriyiz. Türkiye genelinde mağazacılık sektöründe ilklere girmiş olup, ilk 25.sıradayız.

Brillife ürün ve koleksiyonları için genel görüşünüz nelerdir?

Brillife ürünleri bizim çevremizde tutulan tarz ve ürünler üretmektedir. Şık, klasik, gotik tarzı ile satışlarımızı bir hayli yükseltmiştir. Ben satışlarım iyi olduğu için, memnunum. Dilerim ki her dönem bu hızda ve memnuniyette gideriz. 

 Müşterileriniz, Brillife ürünleri için neler düşünüyorlar?

 Müşterilerimiz, yenilenen perdeler ve tarzları ile kendi beğeni ve zevklerini, ürün bazında mağazamızda buldukları için, bu durumdan son derece memnunlar.

 Brillife Zebra perdeler hakkında neler söylemek istersiniz?

 Zebra perdeler konusunda biraz endişelerimiz vardı. Çünkü, daha önce bu tarzlarla çalışmalar yapmamıştık. Fakat umduğumuzdan çok da farklı gelişti ve tüm çevremizde ilgi gördü. Kendi evimizde de bu ürünü kullanıp tanıttık ve fazla ilgi gördük...

Brillife ürünlerini satan bir mağaza olarak, sektörde bu marka ve ürünlerine ilgi duyan satıcılara neler önerirsiniz?

Brillife ürünleri her kesime hitap eden ve fiyatlarıyla da; halk tabiriyle cep yakmayan olduğu için, ben bu işi yapmak isteyenlere Brillife’ı öneriyorum. Tabii, bu ürünleri satabilmeniz için, öncelikle evinizde ya da mağaza vitrin perdelerinizde sunmanız da esastır.

Sizce Brillife, sektörde satıcıya kazandıran bir marka mıdır?

Evet. kesinlikle öyle…

 İLETİŞİM:
Aşıkoğulları Konfeksiyon
Meseretçioğlu Cad. Mehmet Akif Ersoy Mah.
No: 26
Kemalpaşa / İZMİR
TEL:0232 - 8785405
FAX:0232 - 8785405

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 140560

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.