davillo tekstil

ESİLA PERDE & ZİHNİ TAŞTEKİN 2. MAĞAZASINI AÇTI..


Ankara’nın perde tasarımcılarından Sayın Zihni Taştekin, Ankara Natoyolu’nda 2. perakende mağazasını açtı.

Haber: Emel BENLİ & Bu haber   Kaplan Brode (tolıyent)’ in katkıları ile yapılmıştır.

Perde sektöründe yirmi yılını geride bırakan Ankara’nın perde tasarımcılarından Sayın Zihni Taştekin, Natoyolu’nda ikinci mağazası olan Esila Perde’yi müşterilerinin hizmetine açtı.

İlk mağazasını iki yıl önce Dikmen İlker’de açan Sayın Taştekin, kendisine destek olan eşi Sayın Hülya Taştekin ile birlikte hayallerinin peşinden koşarak ideallerine ikinci mağazayıda eklediler.

230 m2 alanda geniş konsepte sahip olan Esila Perde adını taşıyan mağaza halı, duvar kağıdı, çeyiz, yatak örtüsü, perde ve aksesuarları ile zenginleştirilmiş olup önemli marklarının ürünleri ile hizmete girmiştir.

Açılışını Ankara’nın önemli imalatçılarından olan Mete Collection’un sahiblerinden Sayın İbrahim METE yaparken; dostları ve nihayi tükecide Taştekinler ailesini yanlız bırakmadı. " Müşteri karşısında perakendeci her zaman güzel bir duruş sergilemeli, kalitesi ve işçiliği ile hizmetin en iyisini sunmalıdır." diyen Sayın Zihni Taştekin’i  ziyaret eden dostları iyi dilek ve temennilerle Taştekinler çiftine yeni mağazalarında hayırlı ve bol kazançlar dilediler.

 Esila Perde & Çeyiz

Adres: Ege Mah. Natoyolu Caddesi No: 244 / F

Abidinpaşa & ANKARA

Tel: 0312. 390 30 80

Gsm: 0536. 883 78 08

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 457362

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.