davillo tekstil

Esila Perde’nin Sahibi Zihni Taştekin 2. şubesini açıyor..


" Esnaflık doğruluk, dürüstlük ve ustalıktır. " diyen yılların tecrübeli perdecisi Sayın Zihni TAŞTEKİN’i engin tecrübesi ile sizlere tanıtmak istiyoruz.

Haber: Emel BENLİ / Özel Haber / ANKARA

25 yıldır bu meslekte her geçen gün tecrübe edinerek kariyer yapan Sayın Zihni TAŞTEKİN, bu mesleğe çocuk yaşta Ankara Çıkrıkçılar yokuşunda başlayarak ilk adımını atmıştır. Ankara’da tanınmış firmalarda yönetici ve tasarımcı olarak çalışan Zihni Bey, Dikmen İlker’de Esila Perde adı altında ilk mağazasını açmıştır.  " Tatlı dil güler yüz yılanı deliğinden çıkarır " zihniyeti ile perdecilik mesleğinde müşteriye güler yüzün önemini vurgulayan Zihni Beyin, yeni açtığı ilk mağazası 200 m2 den oluşurken; yılın model ve trendleride bu mağazada yerini almıştır. Ankara’nın bir çok semtinde müşteri portföyü olan Zihni Bey, altına kendi imzasını attığı tasarımları sayesinde aranan ve bilinen perdeci olma ünvanınıda yirmibeş yılın sonucunda almıştır. Bizlerinde bu meslekte taktirini kazanan Zihni TAŞTEKİN, " ağaç yaşken eğilir " ata sözünü bilhassa kendisi yaşayarak bir kez daha bu cümlenin doğruluğunu ıspatlamıştır. " Çok kazanan çok kazandırır " diyen Zihni Bey, kendiside Ankara’lıların hizmetine ikinci  bir mağaza daha açarak kazanmayı ve kazandırmayı hedeflemiştir.

29 Haziran 2013 Cumartesi saat 14:00’da Ankara Natolyolu’nda ikinci mağazasını siz değerli dostları ile açacaktır.

230m2 alana sahip olan yeni mağazasında, Aydın Örme Grubuna ait Perfiore, Navetta, US Polo, Taç ve Alba tekstil’in ürünleri ile bundan böyle ikinci mağazasında da Ankara’lılara yeni trend ve özel tasarımlarla hizmet verecektir. 

Esila Perde & Çeyiz

Açılış: 29 Haziran 2013

Saat: 14:00

Adres: Ege Mah. Natoyolu Caddesi No: 244 / F

Abidinpaşa & ANKARA

Tel: 0312. 390 30 80

Gsm: 0536. 883 78 08

Zihni TAŞTEKİN

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 470108

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.