davillo tekstil

Eymes Bursa Bölge Müdürlüğü yeni yerinde...


Marmara yöresinde, sektördeki etkin faaliyet ve çalışmaları ile dikkat çeken Eymes A.Ş. Bursa Bölge Müdürlüğü; 19 Haziran 2013 günü itibari ile Bursa’daki “Buttim İş Merkezi”ndeki yeni adresinde faaliyete geçti.

Haber: Ömer AŞICI

Brillife ürünlerinin yanı sıra, 2013 EVTEKS Fuarı’na damgasını vuran “Brillant Zebra” ve “Brillant Zebra Market” ürün ve koleksiyonları ile de dikkat çeken bölge müdürlüğünün açılışında, davetlilere Zebra ürün grubu ile de açıklayıcı bilgiler verildi ve birebir görüşmeler yapıldı.

Eymes Bursa Bölge Müdürü Turgay Daş; “yeni yerimizde de, her zamanki gibi kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz. Markamızın ve üretim gücümüzün eşliğinde, şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da lojistik desteğimiz, taleplere ve bilgiye açık iletişim hatlarımız ile değerli dostlarımıza hizmet vermeye ve onlarla ticaretimizi paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.

Bursa Bölge Müdürlüğü’nün müşterileri ve konukları, bu vesile ile hem bir araya gelmiş ve hem de güzel bir günü birlikte paylaşarak, bilgilenmiş oldular…

İLETİŞİM:
Yeni Yalova yolu, Buttim İş Merkezi
E Blok 1.kat NO: 298-299
Osmangazi- BURSA
Tel : 0224 - 211 03 27 pbx
Fax: 0224 - 211 03 46

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 209280

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.