davillo tekstil

DOĞRU PERDE & ZEBRA MARKET / DENİZLİ


Özer Doğru / DENİZLİ
 
Haber: Ömer AŞICI

Özer Bey, Denizli’de Brillant Zebra Market mağazanızı faaliyete geçirirken, hedef noktanızı neydi?

ÖNCELİKLE, BUGÜN 42’YILLIK TECRÜBE SAHİBİ OLAN BRİLLANT MARKASI ÇATISI ALTINDA OLMAKTAN DOLAYI, BAYDEMİRLER TEKSTİL YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN ERDOĞAN BAYDEMİR’E ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

BİZİM HEDEFİMİZ, YENİ BİR KOLEKSİYON OLAN ZEBRA PERDE SİSTEMLERİNİN, MÜŞTERLERİMİZE KOLAYLIĞINI, ZARİFLİĞİNİ, GÖRSELİĞİNİ, SINIRSIZ RENK VE DESEN SEÇEKNEKLERİYLE SUNMAK VE BÖYLECE YAŞANILIR TÜM MEKANLARA RENK VE KALİTE KATMASINI TEMİN ETMEKTİR.

Brillant Zebra Market ve ürünlerinin sektörel camiaya ve müşterilere yenilik, trent ve satışa esas noktada; nasıl bir katkısı olacak?

ZEBRA ÜRÜNLERİNİN HIZLA DEĞİŞEN PERDE SEKTÖRÜNDE DAHA ÇOK SATIŞ, DAHA ÇOK MÜŞTERİ, DAHA ÇOK BAŞARI KATACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

Aynı işi yapmakta olan meslektaşlarınıza Zebra market mağaza açmayı tavsiye eder misiniz. Neden?

AYNI İŞİ YAPMAKTA OLAN MESLEKTAŞLARIMIN DA ZEBRA MARKET MAĞAZALARININ OLMASINI İSTERİM. ÇÜNKÜ BU ÇOK FARKLI VE KAZANCA ETKİSİ OLACAK YENİ KONSEPT MAĞAZACILIĞI YAŞAMALARINI İSTERİM.

ZEBRA PERDE SİSTEMLERİ, İÇERDİKLERİ KONSEPT EŞLİĞİNDE, ARTIK SADECE EVLERDE, OFİSLERDE DEĞİL; ZENGİN DESEN ÇEŞİTLERİ İLE HASTANELERDE, OKULLARDA, RESMİ DAİRELERDE, RESTORANTLARDA DA KULLANILABİLECEK…

İLETİŞİM:
DOĞRU PERDE / ZEBRA MARKET
482. Sokak NO: 18
Kaleiçi - Denizli
0258 - 265 3211

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 358556

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->