davillo tekstil

BRİLLİFE BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ YENİ YERİNDE.


Eymes A.Ş. Brillife Bölge Müdürlükleri dur durak bilmiyor.

Haber: Emel BENLİ & BURSA

Bursa ve çevre illerde Eymes’i en iyi şekilde temsil eden Bursa Bölge Müdürlüğü, almış oldukları kararla Bursa Buttim İş Merkezinde 19 Haziran 2013 Çarşamba günü yeni yerlerinde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yerlerini alacaklardır.

Yılların eskitemediği Brillant, tüm Türkiye’ye ve ihracat yaptıpı birçok dünya ülkesine 2013 yılı içerisinde Zebra Market ve Zebra Corner hizmeti ile yeni bir Zebra çığırı açmıştır.

Baydemirler’in gerçekleştirmiş olduğu ve ev tekstilinde bir ilk olan bu konsept; Brillife sevdalıları tarafından benimsenmiş ve ilği görerek bu girişim desteklenmiştir. Tüm Türkiye’de en kısa zamanda hizmete giren Zebra marketler sırayla açılırken, zebra marketleri lansman toplantıları ile tanıtan bölge müdürlüklerinden biri olan ve Sayın Turgay DAŞ tarafından en iyi şekilde temsil edilen Bursa Bölge Müdürlüğü, yeni yerlerinin açılışında siz değerli dostlarını davet ediyor. Açılışın ardından bir lansman toplantısı düzenleyecek olan Turgay Bey, Zebra Corner ve Zebra Marketler hakkında siz değerli müşterilerini bilgilendirecektir.

Bu açılış ve lansman toplantısında siz değerli iş ortaklarını yanında görmek isteyen Sayın DAŞ " Her şey onlar için " diyerek müşteri odaklı hizmetlerini dile getirerek tüm müşterilerine hayırlı işler diledi.

Brillife Bursa Bölge Müdürlüğü

Adres: Yeni Yalova Yolu Buttim İş Merkezi E- Blok. 1. Kat No: 298 & BURSA

Tel: 0.224. 211 03 27 Pbx 

Tarih: 19 Haziran 2013 - Çarşamba

Saat: 13:00

Brillife Bursa Bölge Müdürü & Turgay DAŞ

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 620483

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.