davillo tekstil

Kısmet Tekstil, Carmen Rose markası ile piyasada..


Türkiye’nin her yerinden meslektaşlarımızı tanıtmaya devam ediyoruz.

Haber: Emel BENLİ / ÖZEL HABER / ANKARA

Değerli meslektaşlarımız, geçtiğimiz Mayıs ayı ortasında yapılan Evteks Fuarında kendilerini ziyaret ettiğimiz Kısmet Tekstil’i sizler için bir kez daha hatırlatmak istedik.

Hatırlayacağınız üzere Kısmet Tekstil, 1990 yıllında dört kardeşin girişimi ile  Laleli’de tekstil ürünleri satışı ile ticaret hayatına başlamışlardır. 2000 yılında Çorlu’da ilk fabrikanın temellerini atan Kısmet Tekstil, 2002 yılı itibari ile evtekstili üretimlerini kendi fabrikalarında üretmeye başlamışlardır.

Çok hızlı değişen piyasada ayakta durmak için yenilik ve fiyat politikası ile müşterilerine hizmet veren Kısmet Tekstil, ihracatta olduğu gibi, iç piyasayada ağırlık verirken; Carmen Rose markası adı altında müşterilerine bir kartela seti hazırlamıştır.

Carmen Rose markası ile 25 başlık KDK Örme, 25 başlık brode ve 10 başlık, Jakar Fonluk çeşitleri ile toplam 60 başlık ile müşterilerine hizmet vermeye hazırlanıyorlar.

İç piyasa sorumlusu Sayın Mehmet Emin BAKÇACI ile yapmış olduğumuz söyleşide; " Çıkartmış olduğumuz Carmen Rose markamız  toplam 60 başlıktan oluşmaktadır, setimizin içinde çok özel fonluk, gene çok özel örme grubları ve brode çeşitlerini  Türkiye’nin seçkin perdeci, mefruşatçı meslektaşlarımıza vermeyi düşünüyoruz." diyen Mehmet Bey Carmen Rose markalı kartela setlerinin 15 Mayıs itibari ile müşterilerine göndereceklerini dile getirdi.

Kısmet Tekstil

Fabrika Adres: Motor yerleri mevki Ulaş / Çorlu / Türkiye
Tel: +90 282 655 71 33
Fax: +90 282 655 71 96

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 810411

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


--> om/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); -->