davillo tekstil

Zebra Tanıtım Günleri Yapıldı..


Perde’de hız kesmeden yoluna devam eden Brillant, perdede olduğu gibi perde sistemlerinde de marka olmayı başardı.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

14 - 19 Mayıs 2013 tarihinde Evteks fuarında en çok ziyaret edilen stadların içerisinde yerini alan Baydemirler Tekstil, Zebra atağına geçti.

2013 Evteks fuarında müşterilerine ilk defa sunmuş oldukları Zebra Market ve Zebra Corner ile bir ilke daha imza atan Baydemirler Grub, Zebra Market ve Zebra Corner adı altında satış noktaları açıyor.

Brillant, markasını temsil edebilecek seçkin satış noktaları ile iş birliği yaparak; Türkiye’nin dört bir yanında kendi konusunda deneyimli olan perakendeciler için yepyeni iki konsept hazırlamaktadır.

Brillant Zebra Corner, özel bir köşeye stand yerleşimi ile mağazalardaki yerini almak üzere tasarlanmış olup; yani Brillant Corner projesi, mağaza içinde yapılacak tanımlı alanlarda, sergilenen kartelalıklar ve perde teşhiri ile konsept koleksiyon satışı yapan bir sistemdir.

Brillant Zebra Market ise, Perde kolleksiyonları ile mağazanın tamamına veya bir katına uygulanacak dekorasyon ile yerini alacak bir sistemdir.

Türkiye’de bir ilkleri başlatan Baydemirler Tekstil, bu sebebten dolayı müşterilerine daha geniş bilgi vermek amacı ile Eymes Tekstil’in dokuz bölge müdürlüğünde 25-26 Mayıs 2013 günlerinde Zebra Tanıtım Günleri adı altında etkinlikler düzenlemiştir.

Ankara Bölge Müdürlü Sayın Levent KAPLAN’ı ziyaretimizde " Her zaman olduğu gibi firmamız bir ilke daha imza atmıştır, gelen müşterilerimizden oldukça olumlu tepkiler alıyoruz, etkinliğimizin amacı Zebra Market ve Zebra Corner’leri daha iyi tanıtmakdır".diyen Levent Bey, Önümüzdeki haftalarda Konya’lı müşterilerilerine Konya’da bir etkinlik proğramı hazırladıklarını da dile getirdi. 

Zebra Market ve Zebra Corner’ler ile ilğili tüm bilgileri Eymes A.Ş.’nin Bölge Müdürlüklerinden alınabilinir.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 83846

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.