davillo tekstil

EVTEKS FUARI’NIN DİĞER BİR DEVİ AYDIN ÖRME..


Fuardaki devlerden haberler vermeye devam ediyoruz.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

Fuarda sık sık ziyaret ettiğimiz dev firmalardan biri olan Aydın Örme, kendilerine yakışır biçimde yenilikçi ve kaliteli ürünlerin yanı sıra, düzgün bir duruş sergileyerek fuardaki yerini korumuştur.  

Aydın Örme, sık sık yaptığı yeniliklerle hafızamıza yıllarca kazırken, temsil ettiği markalardan Dömeks, Lila, Perfiore, Pierre Cardin ve U.S Polo ürünleri ile ev tekstilcilerimizin kalplerine taht kurmuştur.

Son yıllarda mağazacılık konsepti ile tüm Türkiye geneline bayilik sisteminde ağırlık veren Aydın Örme, yapmış olduğu ihracat ilede ev tekstil konusunda çok önemli bir dilimi almıştır.

Perdelik kumaş, Fonluk kumaş, Stor perde, Zebra Perde, Duvar kağıdı, Ev tekstili ve Yer Döşemelikleri ile ev tekstil modasına öncülük yapan firmalarımızdan birtanesi olan bu dev firma; fuarda yerli ve yabancı ziyaretçi sayısı ile ses getirmiştir.

Her zaman iş ortaklarına karşı samimi ve dürüst davranışları ile gündem teşkil eden Aydın Örme ailesi, aynı samimiyeti İstanbul Evteks fuarında da göstererek ev tekstilcilerimizin taktirini almıştır.

Aydın Örme müşterilerine fuarın yorgunluğunu üzerlerinden atmaları için, fuarın üçüncü gününde İstanbul WOW HOTEL’de vermiş olduğu fuar yemeğinde Karadenizli sanatçımız Maçkalı Kaptan Yılmaz eşliğinde güzel bir geceye imza atmıştır.

Aydın Örme Türkiye Satış Müdürü Sayın Özcan Ayaksız, bu gecede sadece biz Perde Satıcıları Haber Portalı’na yapmış olduğu özel açıklamada "  çok yakında sizlerin karşısına bir süpriz ile çıkacağız, bir kaç ay içinde açıklamamızı yapacağız " diyerek yeni girişimciliklerini dile getirmiş oldu. Bu durumda bıkmadan usanmadan yeniliklere yer veren Aydın Örme’nin işini hala büyük bir keyifle takip ettiği anlamına gelir.

Fuarda düşünülebilecek herşeyi düşünen firmamız yoluna istikrarlı dev adımlarla devam ediyor.

Not: Aydın Örme’nin fuar yemeğinin videolarını ilerleyen günlerde videolar bölümümüzden izleyebilirsiniz.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 203403

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->