davillo tekstil

AYDIN ÖRME 2013 FUAR YEMEĞİ & İSTANBUL


" Fikrimin ince gülü " şarkısını aranızdan kaç kişi biliyor acaba; mutlaka bir yerlerde bu şarkıyı duymuş ve hatta mırıldanmışsınızdır....Fikrimin ince gülü

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL / Özel Haber

Bir dünya markası olan Aydın Örme -Dömeks, çok ince fikirli bir davranışta bulunarak değerli iş ortaklarını fuarın yorgunluğunu atmak üzere fuarın üçüncü gününün akşamı WOW Hotel’de verdiği bir akşam yemeği ile ağırladı.

Bu inceliği siz değerli iş ortaklarına yaşatan Aydın Örme çalışanları ve özellikle Türkiye Satış Müdürü Sayın Özcan AYAKSIZ’ı kutluyor ve " Fikrimin ince gülü " şarkısını anımsatarak ne demek istediğimizi sizlerin taktirine bırakıyoruz. 

Her zaman olduğu gibi  Arge ve Ürgede üstün performans sağlayan ve kaliteye attıkları imza ile Türk Ev Tekstilini yurt içi ve yurt dışında başarıyla temsil eden Aydın Örme, bu yılda İstanbul Ev  Tekstil Fuarında yine harikalar yaratarak siz sevgili iş ortaklarının karşısına çıktı. Bu çıkış Aydın Örme’nin vermiş olduğu fuar yemeği ile gümbür gümbür bir ses getirdi. Bu ses Karadeniz’li sanatçımız Maçkalı Kaptan YILMAZ’ ın sahneyi sallamasıyla dahada yükselerek  İstanbul’ da adeta deprem etkisi yarattı. Bu davete Türkiye’den ve yurt dışından çok sayıda misafir katılırken; Aydın örmenin yönetim kurulu başkanı sayın Turgut Aydın’da bilhassa orada bulunarak tek tek masaları dolaşarak değerli dostları ile ilgilendi . Sayın Özcan AYAKSIZ’da bu unutulmaz gecede arkadaşlıktan dostluğa dönüşen ve yılların hiç bir şekilde eskitemediği ve hatta yıpratamadığı değerli iş ortakları ile ayrı ayrı ilgilenirken; bir aile olduğumuzu anımsatan açılış konuşmasıyla, orada bulunan herkesi duygulandırdı. Devlere yakışan bu jestle uzun yıllar benliklerimizden silinmeyecek olan bu yemekte; sanatçımız maçkalı Kaptan Yılmaz Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine birbirinden lezzetli şarlıkları ve tütküleri ile salonu çoştururken; Sayın Turgut Aydın’ın duygu dolu dakikaları yüzündeki ifade ile değerli dostlarına yansırken; kimsenin düşünemediği bu geceye imza atan ve bilhassa organizasyonu kendisinin düzenlediği Sayın Özcan Ayaksız ise kurduğu şu cümlelerle bizleri sımsıkı kilitlenmeye davet eder gibiydi." Bu güzel gecede bizi yalnız bırakmayan bütün dostlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz ." bu cümleler sanki uzun yılların bir özetiydi.

Tabiki bu geceyle kalmayıp fuarda son derece başarılı stantlarıyla yerli ve yabancı ziyaretçilerin akımına uğrayan Aydın Örme LİLA, PİERRE CARDİN, US POLO ve PERFİORE markaları ile İstanbul CNR  Fuarına bu yılda inanılmaz tasarımlarla imzalarını attılar .

Bu kadar güzel özetten sonra bizlere düşen kelime nedir acaba ?... Yolun her zamanki gibi açık olsun koca dev....Her fırsatta sizdeğerli iş ortakları için geliştirdikleri ürünlerini kaliteli bir hizmet ile sunan Aydın Örme’nin fuar gala yemeginden hepinize hayırlı işler diliyoruz ve Aydın Örme ailesini kutluyoruz..

Not: Aydın Örme Fuar yemeğinin videolarını ilerleyen günlerde videolar bölümümüzden izleyebilirsiniz.

AYDIN ÖRME FUAR YEMEĞİ & CANER TOPTAN PERDE / MALATYA

AYDIN ÖRME FUAR YEMEĞİ & HAYRİ CİNBİR 

AYDIN ÖRME FUAR YEMEĞİ & HÜSEYİN ORUÇOĞLU / İZMİT 

AYDIN ÖRME TÜRKİYE SATIŞ MÜDÜRÜ & ÖZCAN AYAKSIZ 

AYDIN ÖRME FUAR YEMEĞİ -1 - WOW HOTEL / İSTANBUL

AYDIN ÖRME TÜRKİYE SATIŞ MÜDÜRÜ & ÖZCAN AYAKSIZ ve AYDIN ÖRME KURUCUSU Sayın TURGUT AYDIN’ın KONUŞMASI & GALA GECESİ

AYDIN ÖRME FUAR YEMEĞİ & 2- WOW HOTEL / İSTANBUL

AYDIN ÖRME 2013 EVTEKS FUAR YEMEĞİ TANITIMI & WOW HOTEL - İSTANBUL

AYDIN ÖRME 2013 EVTEKS FUAR YEMEĞİ- WOW HOTEL - İSTANBUL

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 572565

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.