davillo tekstil

19. EVTEKSTİL FUARI & 4 ve 5. GÜN / İSTANBUL

Fuarın son günüde tıpkı ilk günü gibi heyecanlı ve dolu doluydu.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL / Bu haber Efor Perde Sistemleri’nin katkıları ile yapılmıştır.

Tam beşgün boyunca biz Perde Satıcıları Haber Portalı fuarda adeta kilometre yaparak standların altını üstüne getirdik. Menmuniyetleri ve sıkıntıları sizler için dinledik, adeta ev tekstilcilerimizin nabzını tutarak bu camiaya dair ne varsa dile getirmeye çalıştık.

" Giden geleni aratır derler." ama malesef ev tekstil fuarında bir önceki yılı hiç aramıyoruz. Çünkü firmalarımız kendilerini o kadar çabuk yeniliyorlar ve kaliteye önem veriyorlar ki; adeta şhow dünyasına dönüşen bu fuar bizlere bir görsel şölen olarak geri dönüyor.

Giyim tekstili kadar ön plana çıkan ve moda da bir akım yaratan Türk ev tekstili akılcı iş adamlarımızın girişimleri ile bu görsel  şöleni ihracat yaptıkları ülkelere de yaşatarak bir taş ile iki kuş vurmanın keyfini yaşıyorlar. Peki her an değişen ev tekstil trendini yakalamanın zor olduğunu düşünen perakendeciler, bu fuar sizler için yenilik, heyecan ve ilerlemeniz için bir fırsattır. Yılda bir kez ayağımıza gelen bu fırsatı iyi değerlendirmek ve ne olursa olsun fuar ziyaretini kaçırmamak lazım.

Fuarın güzelliklerinin yanı sıra sizinde bizler gibi düşüneceğinizi sanıyor ve artık Türk ev tekstiline İstanbul CNR EVTEKS Fuar alanın yeterli olmadığını düşünüyoruz. En büyük sıkıntının standların darlığı nedeni ile ürünlerin yeterince serginemediği, oto parkının sizlere sıkıntı yaşattığı, holl geçişlerinin kafa karıştırır cinsinden yetersiz oluşu, fuar alanın klimalarının yetersiz kalışı ve acilen yeni bir holle daratılmış standlara çok çabuk destek verilmesi gerekmektedir. Bu durumla ilğili sorunlara fuar organizasyoncularının duyarsız kalmayarak dikkat etmeleri ve yılda sadece beş gün havasını tenefüs ettiğimiz fuarın gönlümüzce olmasını diliyoruz.

Herşeye rağmen dünyanın ikinci büyük fuarı olan EVTEKS Fuarı katılımcılarına, ziyaretcilerine, organizasyonda emeği geçen her kese teşekkür ediyor ve 2014 Evteks fuarında buluşmak dileği ile diyoruz...

Not: Evteks fuarının tüm videolarını ilerleyen günlerde videolar bölümümüzden izleyebilirsiniz.

Ottima Perde Sistemleri Satış ve Pazarlama Direktörü & Muzaffer ŞEYHOĞLU 

2013 EVTEKS FUARI & BAYDEMİRLER GRUB PAZARLAMA ve SATIŞ DİREKTÖRÜ & ADNAN METE

KOÇAKLAR TEKSTİL & HOME ART / HÜSEYİN KOÇAK

ADEM KOCAMAN & MUSTAFA KARA & GİZEM PERDE & NAZ PERDE  

2013 EVTEKS FUARI & YASİN ILIKKAN / ÖZBEKİSTAN

2013 CNR EVTEKS FUAR TANITIMI & İSTANBUL

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 212891

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.