davillo tekstil

19. EVTEKSTİL FUARI & 2.GÜN / İSTANBUL

Türkiye’nin perde sistemlerinde en eski markası olan Efor’un katkıları ile fuarın havasını sizler için soluduk.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL / Bu haber Efor Perde Sistemleri’nin katkıları ile yapılmıştır.

Fuarın gündemini belirlemek için standlarını ziyaret ettiğimiz katılımcılarımızın yabancı ziyaretcilerin yoğunluğundan dolayı yüzlerinin güldüğünü gördük.

Kendilerine dış pazar arayan ihracatcılarımız bu yoğun ilğiden dolayı menmuniyetlerini dile getirerek; her yıla oranla bu yılın diğer yıllardan daha hareketli geçtiğini vurguladılar.

Akşam saatlerine doğru yerli ziyaretçilerimizin, ziyaretleri ile dahada renklenen evteks fuarı, pastel renkleri geride bırakarak daha canlı renklere ve özgür tasarımlara yerini bırakmış ve kaliteden yine ödün vermemiştir.

Artık yurt dışı firmalarının rotalarını ev tekstil konusunda Türkiye’ye çevirdikleri ve bunu ev tekstil fuarında dahada ortaya koyarak ilği ve alakalarını gizleyememeleri açıkca görülmektedir. Çin’lilerin dahi Türk ev tekstilini benimseyip türk ürünlerine rabet göstermeleri bizleri şaşırtan görseller arasındaydı.Yabancı katılımcılara bu yıl Çin’lilerinde eklenmesi ihracat payımızın biraz daha artacağı anlamına gelir. 

Hakikaten uzun emekler ve büyük külfetlerden sonra beş günde sergilenen ev tekstilimiz çok kısa zamanda marka olmuş ve tüm dünyaya kendini ıspatlamıştır.

Fuarda kalitesinden şüphe bile edemiyeceğiz markalarımız her yıl olduğu gibi kendilerini arge ve ürgede yenilemiş; zevkli tasarımlarla eve dair A’dan Z’ye bir konsept oluşturarak kendilerine has trendlerini belirlemişlerdir.

Öyle görülüyor ki bu yoğunluk fuar boyunca devam edeceğe benziyor.

Not: Evteks fuarın tüm röportajlarını fuar sonu videolar bölümümüzden izleyebilirsiniz.

2013 EVTEKS FUARI & ELVİN TEKSTİL & CANAN SÖNMEZ

2013 EVTEKS FUARI & BRİLLİFE ADANA BÖLGE MÜDÜRÜ SEZER ÇÖL

2013 EVTEKS FUARI & YUSUF BEY / İRAN

2013 EVTEKS FUARI & KISMET TEKSTİL / ÇORLU

2013 EVTEKS FUARI & ERHAN İNANGÜL - KARACA HOME

2013 EVTEKS FUARI & ULUSAL TEKSTİL / KEMAL ULUSAL / İSTANBUL

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 547144

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.