davillo tekstil

19. Evtekstil Fuarı Bakan Babacan tarafından açıldı.


Bu yıl 19.su düzenlenen dünyanın ikinci Evtekstil fuarı Başbakan Yardımcısı Sayın Ali BABACAN tarafından açıldı.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL / Bu haber Efor Perde Sistemleri’nin katkıları ile yapılmıştır.

19. düzenlenen Ev Tekstil Fuarı, İstanbul’da Başbakan yardımcısı Sayın Ali BABACAN, İstanbul Valisi Sayın Hüseyin Avni MUTLU ve Tetsiad Başkanı Sayın Yaşar KÜÇÜKÇALIK’ın yapmış olduğu açılış konuşması ile başladı.

170’i yabancı 1000’i ise yerli katılımcılarımız ve ziyaretçilerimizle birlikte açılış kurdelesini kesen, Sayın BABACAN, Tetsiad tarafından kendisine verilen onur plaketinin ardından, Başbakan yardımcısı Sayın Ali BABACAN, TETSİAD Başkanı Sayın Yaşar KÜÇÜKÇALIK ve Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Nazif ZORLU katılımcılarımızın stadlarını ziyaret ederek onlara iyi dileklerde bulundular.

Ev tekstil ihracatında dördüncü sırada yer alan Türkiye için bu fuarın çok önemli olduğunu belirten Sayın BABACAN " Bende bu meslekten yetişen biri olarak, ev tekstil sektörünün son yıllarda gelişerek artık dünyaca kabul edilmesi ve bir marka haline gelmesi konusunda sevincimi ifade etmek istiyorum." diyerek mutluluğunu dile getirdi.

" Marka demek, verilen söz; marka olabilmek verilen sözü yerine getirmektir."  " Duymuş olduğum bu cümleler beni derinden etkilerken; gerçekten Ev tekstil camiamızda dünyaca kabul görmüş markalarımızın olması ev tekstil fuarına katkı sağlarken, ihracatta ki yüzdelik payımımızıda ciddi anlamda yükselişini sağlamıştır." bu sözleri ile Türkiye’de Ev tekstilinin nekadar gelişmiş olduğunu vurgulayan Sayn BABACAN, stand ziyaretlerinin ardından fuardan yüzü gülerek ayrıldı.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı fuardan ayrılmıyarak fuar boyunca Ev tekstili modasını sizlere yansıtmaya devam edeceğiz.

Not: Evteks fuarı ile ilğili tüm röportajları fuar sonu videolar bölümümüzden takip edebilirsiniz .

 2013 EVTEKS FUAR AÇILIŞI & BAŞBAKAN YARDIMCISI ALİ BABACAN

 2013 EVTEKS FUAR AÇILIŞI-2

2013 EVTEKS FUARI AÇILIŞI & BAŞBAKAN YARDIMCISI ALİ BABACAN

2013  EVTEKS FUARI & ABDUL NASIR / LİBYA

2013 EVTEKS FUARI & AYPA TEKSTİL & ŞENOL AYDIN

2013 EVTEKS FUARI & ZORLU TEKSTİL GRUB BAŞKANI / VEDAT AYDIN

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 615734

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.