davillo tekstil

AYDIN ÖRME SÖZÜNÜ TUTUYOR..


Sözünde duran Aydın Örme, bu yıl 19.su düzenlenecek olan Evtekstili Fuarının 3. günü yani 17 Mayıs 2013 ( Cuma ) akşamı siz değerli Aydın Örme müşterilerini size özel bir gala yemeği ile ağırlayacak.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

Her yıl olduğu gibi bu yılda olmazsa olmazlardan Türk evtekstilinin devlerinden Aydın Örme, Türkiye satış müdürü Sayın Özcan AYAKSIZ’ın direktifliğinde İstanbul Evtekstil fuarında 7.Holl B-2’de yerini alacaktır.

Yine her yıl olduğu gibi kaliteli ve zevkli ürünleri ile gözleri dolduracak ve aynı zamanda adından çok bahsettirecektir. Bu işin duayenlerinden olan Aydın Örme, " Para Kazanmanın Esasının İnsanın Kazanmaktan geçtiğini " misyon edinerek yoluna istikrarlı bir şekilde büyüyerek ve hedef kitlesini belirliyerek devam etmiştir. Akılcı ve samimi ticaret yapma esasını vizyonları arasında bulundurarak Aydın Örme adı ile her zaman yerlerini almışlardır.

Aydın Örme’nin Türkiye satış müdürü Sayın Özcan Ayaksız, hepinizin hatırlayacağı üzre 2013 yılı Ürün Kreasyonu Tanıtım Toplantısında Antalya Calista Luxury Resort Hotel’de bir söz vermişti. " Ve biz sizlerle varız " cümlesine ilaveten siz değerli dostlarını unutmayarak, fuarın yorgunluğunu alacak şekilde bir akşam yemeği ile buluşturacaktı. Ve işte sözünde duran Aydın Örme, Karadenizin çılgın sanatçısı Ziganalı Kaptan Yılmaz’ ile gecenin açılışını yapacak, ser verip sır vermeyerek süpriz bir assolist ile sizleri çoşturarak unutulmaz bir geceye imza atacaktır.

Aydın Örme unutulmuyacak olan gecenin adlarınıza düzenlenecek olan davetiyelerini fuar boyunca sizlere taktim edecektir.

Fuarın yanı başındaki WOW Otel’de Aydın Örme ailesi siz değerli dostları ile bir arada olurken; merak ettiğimiz bir konuda Karadenizli Ziganalı Kaptan Yılmaz’ın performansına kimlerin ayak uydurup, kimlerin ayak uyduramayacağıdır. Süpriz sanatçısı hala bilinemeyen bu gecede biz Perde Satıcıları Haber Portalı’da sizleri yanlız bırakmayarak, orada olacağımızı belirtiyor ve hepinize iyi eğlenceler diliyoruz. 

Solist       :  Kaptan Yılmaz

Assolist  :  ?......................

Tarih        :  17 Mayıs 2013 CUMA

Saat          :  19:00

Yer           :  Wow Hotel & Convention Center ( Yakut Salonu)

                   Yeşilköy Mahallesi Atatürk Caddesi No:15-17-19 Bakırköy /İstanbul

                   (Fuarın yanındaki otel )

 

 

Aydın Örme Türkiye Satış Müdürü & Özcan AYAKSIZ

 

 Maçkalı Kaptan YILMAZ

Süpriz Sanatçı

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 819890

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.