davillo tekstil

Bol’s textile & Ankara


Evlerin süslemelerinin tamamlayıcısı olan ev aksesuarları bir birinden şık cıvıl cıvıl kırlet modelleri, gelin bohçası, perde ve yatak örtüleri 2013 desenleri ile Bol’s textilde.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Ankara Siteler’de bir dede mesleği olan mobilya sektörünün her aşamasında tecrübe ve birikimlerini döşeme sektörüne yansıtarak 2005 yılında döşemelik satış  mağazasını hizmete açan Bol’s textil döşemelikte ki ve ev aksesuarında ki moda trendini her yıl  olduğu gibi bu yılda sizler için yakaladı.

Mağazalarında döşemelik kadife, şönül kumaş, perdelik duck bezi, kırlent yatak örtüsü markalaşmış microfibers ürünleri ve dijital baskı ile hizmet vermektedir.

Son aylarda duck bezlerinin gündemi teşkil etmesi ile birlikte, çeşitliliğine dahada ağırlık veren bol’s textile fonluk ve masa örtülük olarak kullanılan duck bezini, perdelik olarak hayata geçiriyor.

Bununlada kalmayarak bünyelerinde bulunan tüm ürünlerde kesim ve kartela dağıtımı yapan Bol’s textilinin ürünlerinin büyük bir çoğunluğu el işçiliği olup istenilen ölçülerde kişiye özel renk ve tasarımlarlada hizmetin en iyisini yapmaktadır.

Aşağıda örneklerini görmüş olduğunuz kırlent ve gelin bohçalarının aklın bile alamıyacağı kadar çok hayal gücünün birleştirilmesi ile birlikte kaliteli işçiliğin kombinasyonlu gördüğünüz rengarenk ürünlerin hepsi Bol’s textilde sizlere özel hizmetle mağazada yerini almaktadır. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
EMİROĞULLARI MOB. A.Ş. Ünvanı altıda

BOLS TEXTİLE 
YAĞIZ SOK.NO: 22 SİTELER / ANKARA 0312. 349 43 29

MRS. PİLLOW 
YAĞIZ SOK NO: 22 / B SİTELER / ANKARA 0312. 353 10 14
 
 
Vendite Dijital Textile
2308.SOK NO: 4 GERSAN SAN. SİT. İSTANBUL YOLU ÜZERİ BATIKENT / ANKARA  0312. 256 57 68
 
e-posta - facebok adresimiz: bolstekstil@hotmail.com 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 213553

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.