davillo tekstil

HIZEL TEKSTİL EVTEKS FUARI 3.HOLL- B 09’da..


Hızel Tekstil, 2003 yılında, Ardun ve Abidin Hızel tarafından Düzce’de kurulmuştur. Bir aile şirketi olan HIZEL’in ticari geçmişi 70’li yıllara dayanmaktadır. 70’li yıllarda yapı malzemeleri ve inşaat ile başlayan süreç 1995 yılında otomotiv sektörü, akabinde otelcilik ve 2003 yılında HIZEL Tekstilin kurulmasıyla devam etmiştir. Büyümeyi ilke edinen HIZEL AİLESİ yatırımlarına yenilerini ekleyerek büyümeye devam etmektedir.

Hızel Tekstil alanında uzmanlaşmış çalışanları ile müşterilerilerine ihtiyaçları doğrultusunda en uygun ve kaliteli ürünü sunmaktadır. Değişen trendleri deneyimli tasarımları ile birlikte çalışarak yeni üretim teknikleri ile birleştirerek müşterilerine uygun hizmeti verebilmekte ve en büyük motivasyonu sağlamaktadır. Özgün tasarımları, kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı çalışma şekli ile Hızel Tekstil’i sektörde öne çıkaran en önemli unsurlardır.

Hızel Tekstil Apex markası ile yurt içi ve yurt dışında da oldukça başarılı olmuş ve kalitesini kanıtlamıştır. 

2013 yılı için hazırlamış oldukları yenilikler arasında makarna desenler, simli şönil desenler, kondurma aplik ve bir çok fantazi ürünler ile Evteks fuarı 3. Holl B-09’da müşterilerini standlarına beklemektedirler.

 

İletişim:  HIZEL TEKSTİL TURİZM OTELCİLİK SAN. TİC. LTD.ŞTİ.

D- 100 Karayolu, Altınpınar Köyü Mevkii, 6 km / Düzce

Tel: 0.380. 551 27 20 - 551 24 44

Fax: 0.380. 551 27 09

e-mail: info@hizel.com.tr 

web: www.hizeltekstil.com   

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 300984

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.