davillo tekstil

Baydemirler Tekstil “EVTEKS 2013 FUARI”nda


Baydemirler Tekstil “EVTEKS 2013 FUARI”nda
Brodeli Zebra Koleksiyonu İle Sektöre Yeni Bir Satış Heyecanı Sunuyor!

 

Haber: Ömer AŞICI

Baydemirler Tekstil, Türk ev tekstilinde farklı ürünleriyle sektörel pazarda; ev tekstiline yön veren, yenilikleriyle sürekli bir kazanç kapısını ifade eden; sadece yurtiçi değil, yurt dışındaki başarılı ihracat grafiği ile de dikkat çeken, öncü bir marka olmanın ayrıcalığını taşıyor.
Kaliteli ve istikrarlı üretim, özgün tasarım, yepyeni ürün konsepti, lojistik destek, sürekli iletişim ve satıcı dostları ile yarım asra yaklaşan bir sevgi ve dostluk bağının da adı olan Baydemirler Tekstil; Evteks 2013 Fuarı’nda her zaman ki gibi yeniliklerin özel imzası olacak!
Baydemirler Tekstil, yıllardan beri bu ilkeler ve müşteri eğilimlerini gözeterek ve uygulayarak  ev tekstilinde liderliğin, sürekli yeniliğin, güncel modanın, işte bu yüzden bir numaralı ve güvenli adresi olmanın sorumluluğunu taşıyor.
Dolayısı ile Evteks 2013’de, 3. Hall’deki Baydemirler Tekstil standı; bu ilkeler ve uygulamaların, en son ürünleriyle donanmış bir sunum alanı olarak ziyaretçilerine hizmet verecek.
Baydemirler Tekstil, Evteks Fuarı’ndaki standında bu yıl farklı bir konsept içinde yer alan  Brode ve Zebra eşliğindeki, yeni koleksiyonları sektöre sunuyor. Bu koleksiyon; geleneksel Baydemirler Tekstil ayrıcalığı ile evlere ve yaşanılır tüm mekanlara yepyeni bir perde kültürü, mekan zenginliği ve hayatı renklendiren bir perde şenliği sunuyor!
Doğal olarak sektörel piyasaya da, yeni bir satış heyecanı, coşku, güven ve kalite eşliğinde artı kazançların da kapılarını da açmış oluyor! Brodeli  Zebra Koleksiyonu; fuar sunumunda ve sonrasında, yeni sezona girerken, bu farklı konsepti eşliğinde; piyasaya doğrudan pozitif bir etki ve her zamanki gibi Baydemirler Tekstil’in yenilik ve ayrıcalığının da öncülüğünü yapıyor.
Türkiye’de ilk kez “Brillant Zebra Market” ve “Brillant Zebra Corner” ile, sektöre yeni bir kazanç kapısı daha açan ve böylece piyasaya yepyeni bir satış heyecanı; ambiansı yüksek bir mağaza kimliği sunan Baydemirler Tekstil; her zaman ki gibi fuarda yine gündemde ve yine önde olacak!..

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 145052

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.