davillo tekstil

EFOR EVTEKS FUARI 11.HOLL D-12’de..


Perde sistemleri imalatında 13 yılı geride bırakan Efor Dekoratif Perde Sistemleri, İstanbul Ataşehir’den tüm Türkiye’ye hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

4000 m2, altı kattan oluşan ve mülkiyetlerinin kendilerine ait olan Efor Perde Sistemlerinin genel merkez binasında toplam 65 kişi çalışırken, Zeytinburnu’nda ikinci bir imalathane, Sultanhamam’da ve Laleli’de mağazalara sahip olan Efor’un merkez binasının dışında ise Ataşehir’de iki ayrı noktada imalathanesi bulunmaktadır.

13 yıl boyunca tüm Türkiye’ye perde sistemlerinde hizmet veren Efor, bir yıl önce Ankara’ya Seher KARAGÖZOĞLU ortaklığında bir imalathane kazandırarak İç Anadolu ve Doğu Bölgesine daha iyi hizmet verebilme stratejisi ile yola çıkmış ve güzel bir başarıya imza atmıştır. Bu güzel imzanın sahipleri Sayın Yılmaz SÖYLER ve kardeşi Sayın Yalçın SÖYLER, perde sistemlerinin ilk öncülerinden olup tam 13 yıl boyunca tüm Türkiye’ye Efor harcıyarak hizmet vermişlerdir.

Perde sistemleri imalatında 13 yılı geride bırakan Efor Dekoratif Perde Sistemleri, İstanbul Ataşehir’den tüm Türkiye’ye hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor. " Perde Sistemlerinde iddalıyız önümüzdeki yıllarda müşterilerimizin karşısında daha güçlü olacağız " diyen Yılmaz Söyler, imalathanelerinde son sistem stor ve zebra kesim makineleri ve ışıklı kalite kontrol tezgahı ile de ürünlerinin kontrollerini yaparak son aşamaya kadar kaliteden hiç bir şekilde ödün vermemektedir.

İstanbul ve Ankara’da doksanın üzerinde çalışanına istihtam sağlayan Efor, Ankara Siteler’de bulunan Efor Grup Perde Sistemleri ile İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesine daha geniş kapsamlı hizmet amacı güderek çıtasını yükseltmiş ve müşteri odaklı geliştirmiş olduğu  stratejisini sürdürmektedir.

Bu güç ile her yıl İstanbul Evteks fuarında, yeni ürünlerle kendilerini gördüğümüz Efor Perde Sistemleri, bu yılda 11 Holl D-12’de sizlerin karşısında olacaktır.Tüm dost ve müşterilerini beklemektedirler.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 343309

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.