davillo tekstil

AHMET MERCAN TEKSTİL ETKİNLİĞİ / KAYSERİ

Ahmet Mercan Ev Tekstil Fuarı Başlıyor...!

Ahmet Mercan Tekstil Geleneksel 9. Bahar Kampanyası

Unutulmaz Paris Seyahati

Daha önce yapmış olduğu birçok etkinlikte müşterilerini defalarca kez Umre’ye götüren, Dubai’ye muhteşem bir seyahat düzenleyen Ahmet Mercan Tekstil, bu kez iş ortaklarını dünyanın en özel ve en güzel şehirlerinden biri olan "Işık Şehir" Paris’e götürüyor. Moda ve lüksün dünya başkenti olarak kabul edilen Paris, aynı zamanda dünyanın en önemli tarihi ve kültürel başkentlerinden bir tanesi.  Işık Şehri Paris’in Eiffel Kulesi, Louvre Müzesi, Seine Nehri ve Notre Dame Katedrali gibi onlarca kültürel simgesi bulunmakta. Müşterilerinin ısrarlı talepleri karşısında kayıtsız kalmayan Ahmet Mercan Tekstil’in Paris Seyahatine katılıp, bu muhteşem kenti mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

TAÇ 2013 Koleksiyonu

Ahmet Mercan Tekstil’e özel ürün ve zeminleriyle onlarca yeni desen TAÇ ürünleri de bu kampanyada "ilk kez" tanıtılacak. Her zaman olduğu gibi trendi en yakından takip eden Ahmet Mercan Tekstil’in hazırlamış olduğu kendisine özgü desen ve zeminlerden oluşan TAÇ 2013 koleksiyonu yeni sezona damgasını vuracak! Bu koleksiyonda hiçbir yerde göremeyeceğiniz, yeni sezona damgasını vuracak zeminleri yakından görme ve tanıma fırsatı bulacaksınız.  Ahmet Mercan Tekstil, 2013 Taç Koleksiyonunu tanıtırken, "Sürdürülebilir ve uzun soluklu" iş ortaklığı temasına, kurumsal Taç markası altında vurgu yapacak. Muhteşem TAÇ 2013 koleksiyonunu mutlaka görmelisiniz!

Geleneksel Araç Çekilişi

Ahmet Mercan Tekstil kampanyalarının vazgeçilmezi haline gelen geleneksel araç çekilişi bu kampanyada da gerçekleşecek. Şimdiye kadar bu tarz etkinliklerde müşterilerine 70’in üzerinde araç hediye eden Ahmet Mercan Tekstil, bu kez 2013 model Renault Clio Symbol hediye edecek.

Ahmet Mercan Tekstil,  4-12 Mayıs 2013 tarihleri arasındaki kampanya günlerinde  müşterilerine fiziki ve ürün anlamında yepyeni yüzüyle merhaba demeye hazırlanıyor. Geleneksel bahar kampanyasında mefruşat ve ev tekstili ürünlerinde her kampanya döneminde olduğu gibi çok özel ürünler, çok özel fiyatlara satışa sunuluyor. 

3 binin üzerinde ürün çeşidiyle, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, müşterisinin dilinden anlayan deneyimli personeli ve etkinlik dönemine özel sayısız fırsatlarıyla Ahmet Mercan Tekstil, siz değerli iş ortaklarını ağırlamaktan kıvanç duyacaktır.

Etkinlik Tarihleri: 04-12 Mayıs 2013
Yer: Osman Kavuncu Caddesi No: 210 (Ahmet Mercan Tekstil / Merkez) 
Kampanya Hakkında Detaylı Bilgi: 0352 336 55 25

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 7511

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.