davillo tekstil

GAMZE MEFRUŞAT & MUHARREM İŞBİLİR / MANİSA

Brillife Dostlarını tanıtıyoruz:
 
Haber: Ömer AŞICI

Muharrem bey, sizi kısaca tanıyabilir miyiz?

Sektörde 30 yıldan beri faaliyet gösteriyorum. Kendi firmamı ise Manisa’da GAMZE MEFRUŞAT olarak 1991 yılında kurdum. İlk günden beri de Baydemirler Grubu ile severek ve ürünlerini beğenerek çalışmaktayım. Baydemirler bize her zaman sektörde yol gösteren, ufkumuzu açan ve kaliteyi asla düşürmeyen çizgisiyle örnek olmuştur.

Bunun yanı sıra kalite, yenilik, öncülük ve üstün hizmet anlayışıyla, her zaman bizi sırtlamış, mağazamızda müşterilerimize karşı özgüveni sağlamamıza yardımcı olmuştur.

Brillife’ı kısaca nasıl tanımlarsınız?

Mağazamızda sergilediğimiz Brillife ürünlerinin kalitesi, müşterilerimizin her zaman beğenisini kazanmış ve dolayısı ile müşteri potansiyelimizi de artırmıştır. Bu nedenlerle Brillfe’nin sektöre çok farklı bir yön kattığını düşünüyorum. Diğer yandan özellikle zebra koleksiyonu da müşterilerimizden tam not almış durumdadır.

Mesleği tercih etmeyi düşünenlere neler söylersiniz?

Mesleğe yeni başlayacak olan dostlara, Brillife’ın kaliteli ürünlerini ve hizmetin gücünü bu vesile ile hatırlatmak isterim. Dolayısı ile bence perde sektörünün yeni logosu "KAZANCIN ADI: BRİLLİFE" olmalıdır.

 İLETİŞİM:
GAMZE MEFRUŞAT
PEKER MAH. İBRAHİM GÖKÇEN BULV.
NO: 70/C
MANİSA
TEL: 0236- 239 10 17
FAX: 0236- 239 10 17

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 405095

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.