DAVİLLO & MUTEKS ETKİNLİĞİ BAŞLIYOR..


Davillo Perdesen ve Muteks Perde Sistemleri her yıl olduğu gibi yine bu yılda bir araya gelerek geleneksel hale getirdikleri tatil etkinliklerinin yedincisini düzenleyecekler.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Ankara Siteler’de bulunan ve Ankara’nın saygın perde toptancılarından olan  Perdesen Davillo ve yine Ankara’nın saygın perde sistemleri imalatçısı Muteks Perde Sistemleri her yıl olduğu gibi bu yılda JUSTİNİANO PARK HOTEL’de değerli müşterilerini tatil için bir araya getiriyor.

Yıllardır geleneksel bir hal alan bu iki güzüde firmamızın müşterilere sunmuş oldukları tatil etkinliği 25 ve 28 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleçecektir.

Her iki firmamızında İçanadolu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu bölgelerinden gelecek olan bir birinden nezih müşteriler Antalya’da  yeni sezonu karşılamak üzere dört gün boyunca tatil yaparak moral depolayacaklardır.

Perdesen Davillo Tekstilin Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Engin ERBASAN’dan ve Muteks Perde Sistemi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat TUNCER’den edindiğimiz bilğiler doğrultusunda bu tatil etkinliğinde toplam beşyüz misafiri ağırlayacaklardır.

Her iki firmamızda ayrı ayrı iki otobüs toplam dört otobüs olmak üzere misafirleri ile 24 Nisan 2013 ( Çarşamba gecesi ) hareket edeceklerdir.

Tatil etkinliği boyunca biz Perde Satıcıları Haber Portalıda bu iki firmamızın yanında bulunarak tüm Türkiye’ye seslerini duyurma gayreti içerisinde olacağız.

Bu tatil etkinliğinde olmazsa olmazlardan olan gala gecesinde Karadeniz’in sevilen sanatçısı Maçkalı Kaptan YILMAZ değerli müşterileri bir birinden güzel şarkı ve türküleri ile doyuracaktır.

Hasan ERBASAN

Murat TUNCER

Engin ERBASAN

Maçkalı Kaptan YILMAZ

 Justiniano Club Park Hotel

Adres: Okurcalar Beldesi Karaburun, Alanya/ ANTALYA

Telefon:(0242) 527 4532 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 180521

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.