davillo tekstil

ERTEKS & ERDOĞAN ATİLLA TEKSTİL ETKİNLİĞİ / 2.GÜN


Ankara Siteler’den Erteks’in bahar etkinliğinin 2. gününden merhabalar.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Yıllar önce attığı temeli her geçen yıl daha da sağlamlaştırarak, müşteri porföyünü genişleterek, saygınlığını yitirmeyerek, dürüstlükten ödün vermeyerek, müşteri menmuniyetini ön planda tutarak ve çalışanlarının saygı çercevesi içerisinde ilke ve amaç edindikleri kimlikten çıkmayarak yollarına devam eden Erteks, ev tekstil camiasında yerini almıştır.

Bu güne kadar yerini koruyan Erteks’in etkinliğinin 2. gününden değerli iş ortakları yine onların yanında yerlerini aldılar. Ankara’nın ve civar illerin ileri gelen halıcı, çeyizci ve perdecileri bu kampanyadan yararlanmak üzere gün boyu kendi mağazalarındaymış gibi ürünlerini seçerek bahara hazırlıklarını yaptılar.

Etkinliğe özel fiyatlardan oldukça menmun kalan meslektaşlarımızın, Erteks ailesine yılda en az üç kez bu tür kampanyaların düzenlemesi gerektiğini dile getirdiler. Her zaman müşteri odaklı çalışan Erteks, en kısa zamanda yılda iki kez düzenlediği etkinlilerini çoğaltacak ve iş ortaklarına kulak vereceklerdir.

Görmüş olduğumuz manzarada bir o kadar samimi ve ciddi alış verişler olurken; çeyizciler Hobby ürünlerine ağırlık verirken, perdecilerimiz ise Taç ürünlerinde % 30’a varan indirimlerinden yararlandılar.

2. günün sonunda etkinliğe gelen tüm değerli iş ortaklarına bir teşekkür konuşması yapan Erteks’in genel koordinatörü Sayın Ozan ATİLLA, Erteks kapılarının her keze açık olduğunu ve etkinlikten oldukça menmun kaldıklarını belirtti.

3000m2 alanda yirmi çalışanı ile sürekli hareket halinde bulunan İçanadolu’nun saygın toptancılarında olan Erteks ailesini bizde kutluyor, bir başka etkinliğinde görüşmek üzere diyoruz... 

 

MUSTAFA ONGÜL 

ARKADAŞ TEKSTİL 

ÜNALDI TEKSTİL & ONUR SARI / ANKARA 

AKIN EV KUR & OZAN ATİLLA 

ERTEKS & ERDOĞAN ATİLLA TEKSTİL ETKİNLİK TANITIMI / ANKARA

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 314275

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.