davillo tekstil

ERTEKS & ERDOĞAN ATİLLA TEKSTİL ETKİNLİĞİ / 1.GÜN


Ankara Siteler’den İçanadolu Bölgesine ve Batıkaradeniz Bölgesine perde ve tekstil konusunda hizmet veren toptancımız Erteks Erdoğan Atilla Tekstil, geçen yıl olduğu gibi bu yılda depolarının kapılarını değerli iş ortaklarına açtı.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Etkinliğinin birinci gününde değerli iş ortaklarını misafir eden Erteks, Taç, Erons, Briilance, Hobby, Messi, Barcelona lisanslı ürünler ve ev tekstilininde yüzlerce çeşiti ciddi indirimleri ile sundular.

Etkinliğe gelen siz değerli dostlarını yakın ilği ve alakayla ağırlayan, Erteks Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdoğan ATİLLA, Erteks Genel Koordinatörü Sayın Ozan ATİLLA ve Mağaza Müdürü Sayın Özgür DAĞAŞAN " Süprizlerimize hazır olun. "  slagonu ile meslektaşlarının bahara moralli girmelerini sağladılar. Süprizlerden bir tanesi olan ve Taç ürünlerinde % 30’ a varan indirimlerle dikkatleri çeken Erteks, bu kampanyayı iş ortaklarının istekleri doğrultusunda yılda iki kez düzenlediklerini dile getirdiler.

Mağaza Müdürü Sayın Özgür DAĞAŞAN’dan aldığımız bilgiler doğrultusunda Erteks, Taç ürünlerinde kırkbeş başlık, Erteks’in kendi markası olan Erons ürünlerinde ise yirmi başlıkla sevgili iş ortaklarını karşıladılar.

" Tüm meslektaşlarımıza yeni sezonda hayırlı işler dilerim." diyen Sayın Erdoğan ATİLLA’yı Ozan Tekstil’in ( Hobby ) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Ozan KATRANCI bu etkinliğe gelerek yalnız bırakmadı. Hobby ürünlerine ilği ve alaka büyük olurken; yirmi yıldır Hobby satan Erteks bu menmuniyetini sevgili iş ortakları ile paylaştı.

İçanadolu’nun önemli toptancılarından olan Erteks Tekstil’in genel koordinatörü Sayın Ozan ATİLLA, " Biz her zaman kendimizi müşteri odaklı yeniliyoruz ve onların çıkarlarını gözetiyoruz, önce onları kazandırıyor sonra biz kazanıyoruz, iş ortaklarımız bizler için çok değerli. " diyerek iş ortaklarına verdiği değeri bir kez daha dile getirdi.

Yeni sezonda iş ortaklarına hayırlı işler dileyen Ozan Bey, bu tür kampanyalara devam edeceklerini belirtti

OZAN ATİLLA & VEYSEL ÇOLAK & LEVENT AYGÜN & HÜLYA ÇEYİZ & TURĞAY ÇINAR & KARDEŞLER HALI & ÖZGÜR DAĞAŞAN

ERDOĞAN ATİLLA & OZAN KATRANCI & OZAN ATİLLA

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 995710

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.