davillo tekstil

MÜLAYİM PERDE & ÇEYİZ / ÇANKIRI


Çankırı’nın yerli ve en köklü ailelerinden olan Mülayim Perde ve Çeyiz’in sahibleri, iş ortakları Sayın Arif Mülayim  ve  Sayın Murat Yalçıner,e konuk olduk.

Haber: Emel BENLİ  & ÇANKIRI / Bu Haber Efor Perde Sistemleri’nin Katkıları ile yapılmıştır.

Çankırı’nın çok eski mobilya imalatçısı olan Güveniş Mobilya’nın sahibi değerli büyüğümüz Sayın Arif Mülayim’in, perde ve çeyiz sektörüne 18 yıl hizmet vermiş Sayın Murat Yalçıner’in bir araya gelerek dostluklarını iş ortaklığı ile taçlandırmış olan bu iki gönül dostuna sizler için konuk oldu.

Amacımız bir meslektaşınızı daha sizlerle tanıştırmak ve başarılı iş hayatlarını ev tekstil camiası adına gurula sizlere yansıtmaktır. Perde ve Ev tekstili alanında mağazalarının daha çok yeni ve çiçeği burnunda olmasına rağmen; karşılaştığımız manzara kırk yıllık mağazalara taş cıkaracak cinsindendi. Bembeyaz dekoruyla göz kamaştıran Mülayim Perde Çeyiz, kaliteli firmalarla çalışarak ve bu kaliteyi güler yüzlü hizmetle birleştirerek müşterilerine sunan, Arif Bey ve Murat Bey, Çankırı’lılara hizmet vermekten çok mutlular. Çünkü doğdukları, büyüdükleri şehre küçükde olsa hem istihtam sağlamış, hemde koşup oynadıkları sokakların, caddelerin, kısacası Çankırı’lı hemşehrilerinin taktirini; onlara hizmet vererek toplamışlardır.

1963 yılında dede mesleği olan doğramacılıkla yola çıkıp 1986 yılında mobilyacılık serüveninden 2013 yılına kadar ticaret hayatını pekiştiren ve perdeciliğe geçiç yapan Sayın Arif Mülayim, " Bizim tüm arzumuz Çankırı halkına kaliteli ve güler yüzlü hizmeti sunabilmektir, mağazamızı açarken; hedefimizi bu slağonla bağdaştırarak açtık. " diyerek bir kez daha iş ortağı Sayın Murat Yalçıner’i ve çalışanlarını yüreklendirmiştir.

250m2 olan mağazalarında yedi kişi ile hizmet veren Mülayim Perde Çeyiz Taç, Efor, Davillo, Özdilek, Mays, Adamoda markaları ile  Çankırı’lılara perde ve ev tekstilinin en güzel sunumunu yapmaktadırlar.

Ankara Efor Grup Perde Sistemleri’nin, İç Anadolu bölge sorumlusu Sayın İbrahim Taşdemir’in çok değerli müşterisi olan Mülayim Perde Çeyizi, sizlere daha yakından tanıtmak ve meslektaşlarımızın mağazasını görüntülemek için İbrahim Beyle birlikte ziyaret ettiğimiz bu iki güzel can dostunu tanımaktan ve tanıtmaktan onur duyduk.

ARİF MÜLAYİM & MURAT YALÇINER & İBRAHİM TAŞDEMİR

 

MULAYİM PERDE & ÇEYİZ

İletişim: Cumhuriyet Mah. NİF.Kısakürek Sokak No: 16 / A

ÇANKIRI

Tel: 0.376. 213 69 96

Fax: 0.376. 213 10 56

e-mail: mulayimperde@hotmail.com

 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 138350

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.