davillo tekstil

EFOR PERDE SİSTEMLERİ & İSTANBUL


Perde sistemleri imalatında 13 yılı geride bırakan Efor Dekoratif Perde Sistemleri, İstanbul Ataşehir’den tüm Türkiye’ye hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

4000 m2, altı kattan oluşan ve mülkiyetlerinin kendilerine ait olan Efor Perde Sistemlerinin genel merkez binasında toplam 65 kişi çalışırken, Zeytinburnu’nda ikinci bir imalathane, Sultanhamam’da ve Laleli’de mağazalara sahip olan Efor’un merkez binasının dışında ise Ataşehir’de iki ayrı noktada imalathanesi bulunmaktadır.

13 yıl boyunca tüm Türkiye’ye perde sistemlerinde hizmet veren Efor, bir yıl önce Ankara’ya Seher KARAGÖZOĞLU ortaklığında bir imalathane kazandırarak İç Anadolu ve Doğu Bölgesine daha iyi hizmet verebilme stratejisi ile yola çıkmış ve güzel bir başarıya imza atmıştır. Bu güzel imzanın sahipleri Sayın Yılmaz SÖYLER ve kardeşi Sayın Yalçın SÖYLER, perde sistemlerinin ilk öncülerinden olup tam 13 yıl boyunca tüm Türkiye’ye Efor harcıyarak hizmet vermişlerdir.

Perde sistemleri imalatında 13 yılı geride bırakan Efor Dekoratif Perde Sistemleri, İstanbul Ataşehir’den tüm Türkiye’ye hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor. " Perde Sistemlerinde iddalıyız önümüzdeki yıllarda müşterilerimizin karşısında daha güçlü olacağız " diyen Yılmaz Söyler, imalathanelerinde son sistem stor ve zebra kesim makineleri ve ışıklı kalite kontrol tezgahı ile de ürünlerinin kontrollerini yaparak son aşamaya kadar kaliteden hiç bir şekilde ödün vermemektedir.

İstanbul ve Ankara’da doksanın üzerinde çalışanına istihtam sağlayan Efor, Ankara Siteler’de bulunan Efor Grup Perde Sistemleri ile İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesine daha geniş kapsamlı hizmet amacı güderek çıtasını yükseltmiş ve müşteri odaklı geliştirmiş olduğu  stratejisini sürdürmektedir.

Satış ve pazarlama ağını güçlendirmek, daha geniş kitleye daha iyi hizmet sunmak ve perde sistemlerine yeni bir soluk getirmek amacı güden Efor, her geçen gün gücüne güç katmaktadır. Elbetteki bu gücü imalatını yapmış olduğu ürünlerinin kalitesine bağlayan Efor, kendisine olan öz güveni ve çalışma azmi ile bir çok kalem ürüne bünyesinde yer vermektedir. Stor, Zebra, Ahşap Rustik, Lambiri ve Perde Aksesuarları ile yola devam ederken; Stor ve Zebra depolarında tüm Türkiye’ye yetecek kadar stok bulundurmaları güçlerini bir kez daha ortaya koymaktadır.

Bu güç ile her yıl İstanbul Evteks fuarında, yeni ürünlerle kendilerini gördüğümüz Efor Perde Sistemleri, bu yılda 11 Holl D-12’de sizlerin karşısında olacaktır.

Ev tekstilinin kalbinin attığı İstanbul’dan, başarılı bir firmayı sizlere tanıtmaktan mutluluk duyan biz Perde Satıcıları Haber Portalı, İstanbul Evteks fuarında Efor Perde Sistemlerinin sponsorluğunda gelişen haberlerle karşınızda olacağız.

EFOR PERDE SİSTEMLERİ & YILMAZ SÖYLER 

EFOR PERDE SİSTEMLERİ & STOR İMALATHANESİ & YALÇIN SÖYLER

EFOR PERDE SİSTEMLERİ & ZEBRA İMALATHANESİ / İSTANBUL

EFOR PERDE SİSTEMLERİ & KALİTE KONTROL BÖLÜMÜ

EFOR PERDE SİSTEMLERİ & RUSTİK İMALATHANESİ

EFOR PERDE SİSTEMLERİ & STOR ve ZEBRA DEPOLARI

EFOR PERDE SİSTEMLERİ & YILMAZ SÖYLER & YALÇIN SÖYLER 

 

Efor Perde Sistemleri Yönetim Kurul Başkanı & Yılmaz SÖYLER

Yılmaz SÖYLER & Yalçın SÖYLER

 EFOR DEKORATİF PERDE SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

İletişim

Merkez:  BARBAROS MAHALLESİ EVREN CADDESİ APAYDIN SOKAK NO: 6

ATAŞEHİR- İSTANBUL

TEL: 0216 470 59 00(pbx)

FAX: 0216 472 01 20

 AVRUPA YAKASI ŞUBE: SÜMER MH. PROF.TURAN GÜNEŞ CAD.NO:44 ZEYTİNBURNU / İSTANBUL

Tel:+90 212 415 95 06(pbx)

Fax:+90 212 415 95 03

EMİNÖNÜ ŞUBE:  VASIF ÇINAR CADDESİ NO:76SULTANHAMAM EMİNÖNÜ / İSTANBUL

TEL:+90 212 520 27 99(pbx)

FAX: 0212 512 46 06

ANKARA ŞUBE: YAĞIZ SOKAK NO: 1

SİTELER / ANKARA

TEL: 0312 353 00 46 (47-48-49)

FAX: 0312 349 00 64

 web: www.efroperde.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 398018

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.