davillo tekstil

KÖSEOĞLU TEKSTİL & ELİZABETH / ANTALYA


1982 yılından itibaren perde kumaş sektöründe faaliyet gösteren ve daha sonra fabrika üretimine geçen Köseoğlu Tekstil San. ve Tic. A.Ş, perdelik kumaş üretim ve pazarlamasında Türkiye’nin önde gelen tekstil firmalarından biri haline gelmiştir.

Haber: Emel BENLİ & ANTALYA

 2000 yılı, Köseoğlu’nun Tekirdağ iline bağlı, Çorlu İlçesi sınırları içerisinde 50 bin m2 bir alanda dokuma brode-boyahane entegre üretim tesisleri inşa etmek üzere mevcut " ihracatçı " sıfatının yanına " sanayici " sıfatını da katarak teşebbüse geçtiği bir yıl olmuştur. 2004 yılı itibariyle, günümüzün en modern makineleri ile donatılmış dünya standartlarında üretim yapan firma; geniş ürün yelpazesi ile her türlü müşteri ihtiyacını karşılayacak duruma gelmiştir. Çok geniş ürün portföyünü elinde bulunduran Köseoğlu Tekstil, modern ve klasik tasarımlarla her yaşam biçimine cevap vermeyi amaçlayarak en yüksek kalite standartlarına ulaşmayı başarmıştır. Köseoğlu Tekstil, yıllardır kazandığı deneyimlerle, teknolojisini daima yenilemiş ve şirket lehine pozitif değişikliklerle kendi sektöründe lider şirketlerden biri olmuştur. Kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen firma, perde koleksiyonunu teknolojik gelişmeleri ve modayı takip ederek kendine öz ve güçlü Ar-Ge çalışmaları ile hazırlamaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilme prensibi içinde bulunan firma, 35’i aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır. Ülke ekonomisine katkıda bulunarak, sağladığı istihdam ve ihracat potansiyeliyle hizmet etmekte ve bundan gurur duyan Köseoğlu Dış Ticaret Ltd, gelişmiş batı ülkelerinin yanı sıra Asya, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Güneydoğu Asya ülkelerine de ihracat yapmaktadır.

Köseoğlu Tekstil, 2011 yılında Adapazarı / Akyazı’da Baskı tesislerinide bünyesine katmıştır.

Ürün grubunda, Perde, Tül, Perde Aksesuarları, Stor Perde, Baskılı Kumaş, Döşemelik ve Hazır perde ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Köseoğlu Tekstil 2012 yılı itibari ile iç piyasaya ağırlık vererek Türkiye geneline ELİZABETH markası adı altında dört kolleksiyon grubu kazandırmıştır. Her dört grubda farklı çizgi ve ürünlerden oluşmaktadır.

JASMİN BASKILI GRUB: 40 başlık, 17 adet zemin üzerine baskılı kumaştan oluşken,

GOLD JAKAR GRUB: 32 başlıktan oluşup içerisinde fon, armür, brode ve örme grublarından oluşmaktadır.

PLAİN DÜZ DOKUMA GRUB: 20 başlıktan oluşup içerisinde her çeşit düz fon ve tül ürünleri bulunmaktadır.

HELEN COLLECTİON GRUB: 60 başlıktan oluşmaktadır. İçerisinde baskılı fon, baskılı tül, brode, örme, armür tül, jakar tül ve fon çeşitleri bulunmaktadır.

Köseoğlu Tekstil her yıl olduğu gibi bu yılda İstanbul Evteks fuarı 5. Holl / D-11’de yerini alacaktır.

Geçtiğimiz yıl faliyete giren Antalya Bölge müdürlüğü ELİZABETH markası ile iç piyasaya ürün ve kartela setinin dağıtımını yapmaktadır. Antalya satış sorumlusu Sevener SUCU ve İsmail SÖNMEZ’den aldığımız bilğileri sizlere sunmaktan mutluyuz.

İletişim: Köseoğlu Dış. Tic. Ltd. Şti.

Kızılarık Mah. Köroğlu Caddesi No: 7 / A & Muratpaşa / ANTALYA

Tel: 0.242. 325 55 17

Fax: 0. 242. 325 55 18

www.perdesaticilari.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 871919

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.