davillo tekstil

Sultan Çeyiz & Nurgül Şarköy / İZMİR


Brillife Dostlarını Tanıtıyoruz:

 Haber: Ömer AŞICI

Nurgül Hanım, sizi kısaca tanıyabilir miyiz?

Firmamız mağaza olarak 28 yıldır aynı yerinde hizmet vermektedir. Daha önce beyaz eşya satışı yapıyorduk. 2003 yılından bu yana da, çeyiz ve perde mağazası olarak hizmet vermekteyiz. Burada bir ayrıntıyı ifade etmem gerekiyor: Daha önce beyaz eşya satarken, bunu sadece iş olarak yapıyormuşum. Ama Brillife ile birlikte perde işine girdikten sonra, yaptığım işten iki kat haz almaya başladım. Bir bayan olarak bayanları daha iyi anlayarak, onların hayallerine ortak olup, birlikte evlerini dizayn etmeye çalışıyoruz. Benim için müşterinin mutluluğu çok önemli. İşi yapar teslim edersiniz. Eğer kişinin gözlerinde o ışıltılı mutluluğu görmedimse, o işi yapmış saymıyorum kendimi. Memnun olmayan kişiden asla para talep etmem! Ürünümü de o evde bırakmam! Bana göre yanlış yapılan bir işte, asla müşteriyi ikna yoluna gitmem. Çünkü önemli olan, onun düşüncesi. Ben, onu yanımdayken ikna ederim ama o gittiğinde yine farklı düşünceye sahip olacaktır.

Brillife’ı ve ürünlerini nasıl tanımlarsanız?

Bu işte kendimi başarılı sayıyorum. Çünkü arkamda Brillife’ ın varlığını ve farkını hissediyorum. Kim ne ürün satarsa satsın, bu güne kadar Brillife kadar kalitesini ve güzelini görmedim. Zaten hepsi Brillife’dan sonra üretilen ürünler. Bir nevi kopya. Amaç sadece para kazanmaksa her şey satabilirsiniz. Ama yaptığınız işten zevk almak ve gurur duymak istiyorsanız; Brillife perde satacaksın! Çünkü Brillife gerek çalışanları, gerek ürünleri ve gerekse bayilerine verdiği önemle 1 numara!..

Brillife’a mesajınız var mı?

Brillife koleksiyonları çok güzel. Fakat belli zaman sonra bu ürünleri pazarlarda sıradan mağazalara dökülmüş, fiyatı düşmüş olarak görmek istemiyoruz.

Brillife Ottima için neler söylersiniz?

Brillife Ottima’daki desenler ve modeller çok güzel. Bu alanda da Brillife, her zamanki gibi yine en önde. Mekaniği güzel ve hiçbir problem yaşamıyoruz.

Son söz…

Brillife, işini takip eden bir satıcı için kazandıran markadır!...

İLETİŞİM:

SULTAN ÇEYİZ

8001 Sok. No:20
Çiğli Tren İstasyonu’nun karşısı (Belediye Tarafı)
Çiğli / İZMİR
Tel: 0232 - 376 11 73 - 376 42 82
Fax: 0232 - 376 92 78

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 676919

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->