davillo tekstil

ERTEKS DEPOLARINI BOŞALTIYOR !!!


Ankara Siteler’de bulunan İç Anadolu’nun köklü toptancılarından Erteks Tekstil, 20-21 Nisan 2013  tarihlerinde " 2013- 2014 İlkbahar-  Yaz etkinliğini " gerçekleştirecektir.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Erteks Tekstil depolarının kapılarını sonuna kadar açarak geçen yıl olduğu gibi bu yılda İç Anadolu ve civarındaki müşterilerine tam bir ilk bahar şenliği yaşatmaya hazırlanıyor.

20 ve 21 Nisan tarihlerinde 2 gün ile sınırlı olacak olan bu kampanya siz değerli müşterileri için bir fırsat olacaktır. Ayağınıza gelen bu fırsatı iyi değerlendirip şimdiden yaz sezonun hazırlığını yapabilirsiniz.

Bu kampanyada öncelikle 2012 yılı kreasyonlarının çok ucuza verileceği kararı alınırken; sizlere 2013 kreasyonlarını çok uzun vade ve fiyatlarla sunacaklardır.

Perdede, Taç, Erons, Brillance, Toliyent markalarının yanı sıra  Sanal zemin, Martül, Pırıltı, Mat, Sedefli, Havlu, Süzüne, Makarna, Kordene, Aplik ve Sakallı gibi ürünler yaptıran Erteks bu sezonun satılacak perdelikleri ile sezona merhaba diyecek.

Perdelikle sınırlı kalmayan Erteks, çeyizde de aynı yürekliliği göstererek Hobby, Dinarsu, Banyolin, Eros, iyi geceler istanbul, Prizma, Giz, Endev, Allmode, Elja, Misse, Aura,Elessa, Dirigold markaları ile bu kapmanyayı taçlandıracak.

Bu markaların yanı sıra Barcelona Sk’ ün lisanslı ürünlerinide Hobby Home markası altında tanıtarak satışını yapacak olan Erteks, Hobby’in üretmiş olduğu Nevresim Takımı, Kapitone Seti, Uyku Seti Plaj Havlusu ve Bornozlarla kampanyayı süsleyeceklerdir.

Kampanya da dünyanın en iyi oyuncusu Lionel Messi’ninde resimlerinin bulunduğu baskılı ürünler yer alacaktır.

Tüm ürünlerini kapmanyaya dahil eden Erteks, depolarının kapılarını siz değerli müşterileri için açacak ve fırsatları sizlerin lehine çevirecektir.

Not:  Etkinlikele ilğili tüm röportaj ve resimleri sitemizden takip edebilirsiniz..

www.perdesatıcıları.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 485165

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.