davillo tekstil

TETSİAD’DAN ALİ BABACAN’A ZİYARET..

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri İşadamları Derneği Başkanı Yaşar Küçükçalık, Başkan Yardımcısı Ali Sami AYDIN, Yönetim Kurulu Üyesi Fatih DEREKÖYLÜ ve Genel Koordinatör Haşim Büyükbalcı’dan oluşan TETSİAD Heyeti, Başbakan Yardımcısı Ali BABACAN’ı ziyaret etti.

Dernek başkanımız Yaşar Küçükçalık ve yönetim kurulumuzu temsilen oluşturulan heyetimiz, Başbakan Yardımcımız Sayın Ali BABACAN ’ı İstanbul Dolmabahçe Sarayındaki Başbakanlık çalışma ofisinde ziyaret etti. Oldukça sıcak bir havada geçen görüşmede,  heyetimiz Başbakan Yardımcımız Sayın Ali Babacan’a sektörümüzün Türkiye’de ve dünyadaki durumu ve geleceğe yönelik beklentileri ile ilgili bilgi verdiler. Sektörün yaşadığı bazı sorunlar aktarılarak, Sn. Babacan’ın tavsiyeleri alındı. Geleceğe yönelik yapılması düşünülen bazı etkinliklerimiz için destekleri istendi.

Dernek Başkanımız Sn. Yaşar Küçükçalık, fuarımızın açılışı dahil olmak üzere derneğimizin bazı etkinlikleri için, Sn. Babacan’ı özel olarak davet ettiler.

Ayrıca Sn. Başbakan yardımcımızın göreve geldiği ilk günden başlayarak, sektörümüze göstermiş olduğu ilgi için teşekkür edilerek, şükran duygularımız iletildi.

Kaynak: tetsiad

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 334327

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.