davillo tekstil

Brillife’dan piyasaya yepyeni bir ürün:“Brodeli Zebra Koleksiyonu”

Brillife’dan piyasaya yepyeni bir ürün:
“Brodeli Zebra Koleksiyonu”

Haber: Ömer AŞICI

 

 

Sektörde yeniliğin ve girişimin öncüsü olan Brillife; “Brodeli Zebra Koleksiyonu” eşliğinde; piyasaya yepyeni bir perde kültürünü ve ayrıcalığını taşımış oluyor.
Bu koleksiyonun; sezon başında rutin pazara pozitif etkisi şöyle özetlenebilir:
Her zamanki gibi brillife öncülüğünde,  yeni bir koleksiyon ve satıcılar adına da  yeni hedeflerin ve kazançların zamanı!..


Bu koleksiyon, desen tasarımı yanında özellikle renk ve çeşitlilik ile birlikte, satış kolaylığını da beraberinde getiriyor.
Bu durumda satıcılar daha çok kazanırken, tüketiciler de, her mekan için uygulanabilecek “Brodeli Zebra Koleksiyonu” ile birlikte, modern bir konseptinde içinde yer almış; böylece yaşanılır alanlarına da çok farklı bir görsellik katmış olacaklar…

Brode işlemeler oturma odası, misafir odası veya diğer bölümler dikkate alınarak, özellikle çocuk ve mutfak koleksiyonları da, içerik ve çeşitlilik açısından zengin tutularak hazırlandı.
“Brodeli Zebra Koleksiyonu “ yanı sıra, yaşam mekanları içerisindeki kullanımına paralel olarak, kombinli fonluklar, kombinli tüller, jakar örmeler gibi ilave enstrümanlar da, titizlikle hazırlanmaya devam ediyor.

2013 trendi içersinde yer alan “Baskılı Zebra Ürünleri” de,  günlük hayatın içinde yer alan her türlü mekansal alanda, kullanım zevki gözetilerek ve her yaş grubu da dikkate alınarak tasarlandı.
Görsel zenginliği, renk kombinasyonlarının ayrıcalığı, bol çeşidi eşliğinde bu koleksiyon da, satıcılar için bir diğer ayrı kazanç kapısını temsil ediyor.

Burada yeri gelmişken sıklıkla sorulan, "bu ürünlerin temizliği nasıl olacak?" sorusuna da yanıt vermekte yarar var:
Bu ürünler,  üretim işlemi bittikten sonra yapılan laminasyon neticesinde
"gözle görülmeyen, fakat elle dokunularak hissedilen kaplama" bir satıhla örtülüyor. Bu satıh ıslak ve temiz bir bez ya da, ıslak mendil gibi temizleme malzemeleri ile çok rahatlıkla ve pratik olarak temizlenebilmektedir.
Bir önemli nokta da şu:

 

Dünyada üretilen hiçbir zebra ürünü, asla çamaşır makinesine atılma, ya da kuru temizleme ile temizlenemez…
Bu konularla ilgili daha geniş ve ayrıntılı bilgileri Brillife merkez, bölge müdürlükleri ve satış temsilcilerinden edinmek de mümkün…

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 993486

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.