davillo tekstil

Kılınçlar Mefruşat & Halil Kılınç / İzmir

Brillife Dostlarını Tanıtıyoruz:

Haber: Ömer AŞICI

Halil Bey firmanızı kısaca tanıyabilir miyiz?

Kılınçlar Mefruşat ; kurulduğu 1996 yılından bu yana müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Firmamız öncelikli olarak dürüstlüğü ve doğruluğu kendisine ilke edinmiştir. Bu ilkeler doğrultusunda, dolayısı ile kısa sürede başarıyı yakalayan ve müşteri pörtföyünü genişleten firmamız, bunlara ek olarak müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurmaya devam etmektedir.

Firmanızın hizmet ilkeleri nelerdir?

Kılınçlar Tekstil, günün moda trendlerini de sürekli izleyerek, perdede zengin ürün çeşitleri eşliğinde, A’dan Z’ye hizmet vermektedir. Keşif, tasarım, montaj ve dikim; firmamızın işinde tecrübeli personeli tarafından yapılmakta ve müşterilerimize sunulmaktadır. "Durmak, gerilemektir" anlayışıyla, her zaman kendini yeniliğe açık tutacak olan Kılınçlar Tekstil, müşterilerine günün moda ürünlerini sunmakta, ürün çeşitliliği eşliğinde, mağaza görselliğini zenginleştirmeye devam etmektedir.

Brillife ve ürünleri iç in neler söylemek istersiniz?

Biz, mağazalarımızda yıllardır Brillife ürünlerini satmaktayız. Müşterinin aradığını bulabileceği, en iyi ve en seçkin koleksiyonlara Brillife’ın sahip olduğunu düşünüyoruz. Dolayısı ile nihai tüketiciden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Burada, biraz da işin bize bakan bir yönü var.

Kaliteli hizmet anlayışınız nedir?

Bizler, sektörde seçkin ürünler eşliğinde kesintisiz hizmet verirsek, mutlaka kazananlar oluruz. Çünkü malzeme kaliteli, hizmet kaliteli, çalışanlarınız tecrübeli olunca; dolayısı ile işinizde ve ticaretinizde kazanmak da, bu kriterler doğrultusunda kendiliğinden ortaya çıkmış olur.

İLETİŞİM:

Kılınçlar Mefruşat

A) 5454 Sokak No: 48/E 50/A
Çamdibi - İZMİR
Tel: 0232- 486 64 36
Fax: 0232-486 74 20
B) 5331 Sokak No: 4
Çamdibi - İZMİR
TEL: 0232 – 486 64 30

Yorumlar

  • meriç incesu
    meriç incesu

    yaklaşık 2 haftadır oyalanıyorum 28.04 ve 29.04.2021 tarihinde defalarca aramam rağmen tarafıma dönüş yapılmadı pandemiden dolayıda kapalısınız ben perdemi alamadım yanlış kargoya verildiğine dair mesaj attınız sonrası yok ben mağdur oldum zaten perdem yoktu bide mağazanız kapalı 17 de öyle olacak neden böyle yapıyorsunuz numaram 5075806059 dönüş yapın lütfen param gitti perdede yok ne güzel

    30 Nisan 2021 01:15

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 191405

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.